Angel sounds - zkušenosti?

bamimi
4. říj 2018

Dobrý den, ráda bych si přečetla zkušenosti maminek s angel sounds, přemýšlím zda jej pořidit nebo ne.
Jsem nyní ve 13tt, a do týdnu kdy bych mohla cítit pohyby mimnka ještě je daleko.
Mám za sebou 4 těhotenství, z toho 3 potraty a jedno těhotenstvi se šťastným koncem. Takže pořád přemýšlím zda je miminko v pořádku, i když v duchu si pořád že určitě je ale znáte to.Koupit nebo ne?
Proto prá

karoczde
9. lis 2018

@lachtanice86 já právě v poslední době hodně vyšiluju jestli je vše ok a do kontroly mám ještě 11 dní, tak by mě to možná uklidnilo...

prcekverunka
9. lis 2018

@bamimi Já jsem ho měla a slyšela jsem docela dlouho prd. Možná i proto, že jsem měla placku na přední stěně. Každopádně jsem pak byla ještě víc nervózní, když jsem srdíčko nemohla najít. Pak jsem ho ale využívala později, když už mimčo kopalo a někdy se na dost dlouho odmlčelo, poslechla jsem si srdíčko a byla jsem v klidu, že je v pořádku 🙂

codal
9. lis 2018

@karoczde já poprvé 12tt.

maximaty
9. lis 2018

Pořídila jsem, 9+3 jsem po pár minutách našla a na pár sekund jsme poslouchali každý den. Po potratu a nakonec úspěšném IVF mi to hodně pomohlo na psychiku. Teď jsem 32tt a jednou za pár dní když mám pocit že dlouho necítím pohyby (což je fakt výjimečně, malý je velmi akční) AS vytáhnu, opět jen pro uklidnění.

karoczde
9. lis 2018

@codal
@maximaty
Moc děkuji🙂. Já si ho teď taky objednala..budu ho tu mít asi v pondělí či úterý..to bych měla být 9+4.
Tak uvidím, jestli ho pak použiju hned nebo později;). V návodu tam uvádí od 12tt...

lachtanice86
9. lis 2018

@karoczde spíš bych doporučila koupit ho na bazaru a slyšela jsem brzy i když mám placentu na přední straně

karoczde
9. lis 2018

@lachtanice86
No já si došla tady do Mediamarktu. Mám tam poukaz, tak mě to vyjde zadarmo🙂

bamimi
autor
9. pro 2018

@lenka_m Dobrý den,chtěla bych se Vas zeptat pokud Vam to nevadi.Jak jste poznala ze srdičko bije ppmaleji,byl to velký rozdil než když bije normalně?Promiňte že se Vás na to ptam.Jsem nyni ve 23tt a jeden den malý kope jako o závod a druhý den je to volnější.Navic mě teď jakoby pne a táhne na pravé straně u pupku.Tak jsem zase trošku nervozni a říkám si zda poznám na angelsounds zda je něco špatně.

maximaty
9. pro 2018

@bamimi buď máte model s kabelem k telefonu a app ktera měří, nebo si vemte stopky, počítejte údery třeba za dvacet sekund a násobte třemi, nebo počítejte celou minutu, pak máte údery za minutu které by měly být mezi 120-160 úderů za minutu...

lenka_m
9. pro 2018

@bamimi bilo výrazně pomaleji, byla jsem zvyklá na jakoby rychlý "klus koní" a najednou to bylo jen jako když bych poslouchala svůj tep (cca 80 tepů/minutu). Já jsem byla už ve 36 tt. Malý nekopal už tak aktivně, ale měl svém intervaly, kdy jsem o něm vždy vědala. Několik nocí jsem už ani nemohla spát, jak mě tlačil do žeber. No a tu poslední noc jsem se poprvé po snad měsíci vyspala, tak se mi to zdálo divný a poslechla jsem si srdíčko.

saminomimino
9. pro 2018

Já na tohle nikdy nebyla,děti mám 4 a vždy vše v pohodě,až u pátého kteremu se v 10tt zastavilo srdíčko,vše se mi jaksi otočilo a v dalším tehu ,ve kterém jsem teď,jsem se rozhodla si ten zázrak pořídit,mám tedy doplera ale funkce je stejná jako u AS,poprvé jsem srdíčko našla v 9+4 a pak vždy při každém poslechu,až na jednu situaci,ale to je normální v začátku že se občas nepodaří najít,pak ve 12tt jsem začla krvácet a zápasním s tím do dnes 17tt,kvůli hematomu,pohyby necítím,respektive ne tak že by mě to uklidnilo,placentu mám v předu a tak si ještě počkám,tak díky doplera vím že přesto všechno miminku tluče srdce jako zvon,opravdu to teď na konci 17tt je pořádný hukot

bamimi
autor
9. pro 2018

Já si AS po předešlých špatných zkušenostech.Jen jsem dnes byla asi víc vystrašená že malý byl včera od rána v pohybu (ale to já také, pořád něco), dnes jsem měla odpočinkový den a hodně polehávala a byla unavená a mimi se taky přes den slaběji ozvalo,ale žádné výrazné kopance. Už počítám dny a nejradši bych měla už před termínem, kdo zažil tak ví že ten strach prostě pořád je.

lenka_m
9. pro 2018

Já jsem u holek také angel sounds neměla. Pořídila jsem si ho až u syna. Placentu jsem měla na přední straně, tak jsem také pohyby dlouho necítila. Ani nevím, proč jsem si ho tenkrát koupila, asi 6. smysl, nic méně jsem tím malého zachránila

gruyerre
9. pro 2018

@lenka_m Tak to je skvělé, že je maličký v pořádku, Angelsounds je to dobrá věc. Můžu se zeptat, co se stalo? Měl nějakou špatnou srdeční akci, tak jste jela do nemocnice?

gruyerre
9. pro 2018

@lenka_m Á, už to čtu. Tak to bylo obrovské štěstí 🙂

bamimi
autor
19. pro 2018

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat zda může AS nějak poškodit vývoj miminka když se používá až po 20tt,ne každý den třeba 2x az 3x do týdne když se mimi delší doby neozve.Neposlouchám dlouho najdu srdičko,poslechnu rytmus a končím. Vy co jste jej používaly,jsou vaše děti v pořádku?Omlouvám se že se tak ptám ale po mých zkušenostech jsem ze všeho vystresovaná a teď jak jsem četla některé diskuze tak doufám že malému nijak neškodím.

gruyerre
19. pro 2018

@bamimi Neprokázalo se, že by dokázal poškodit plod ani při vylrazně častějším používání, než uvádíš ty. Navíc ty ho používáš jen velmi málo, na minutku dvě párkrát do týdne. Vůbec se toho neboj a miminko si zkontroluj, když se ti něco nebude zdát. Taky jsem to tak dělala a děti jsou v pořádku.

danipo
19. pro 2018

@bamimi Angelsounds mam a kdyz jsem na zacatku uslysela srdicko, tak jsem si rukou nahmatala na krku svuj vlastni tep, tak se jasne pozna, jestli je tvuj nebo mimina. Ale ten miminkovsky je fakt jak dusot kone, strasne rychly.

beata.n
19. pro 2018

Pouzivala jsem ho od 10tt az do porodu a mala je naprosto zdrava. Bavili jsme se o tom s dr a ten si mysli, ze vzhledem k tomu, ze to je na baterky, tak opravdu zadne poskozeni nehrozi. Vetsi zlo je pry mobilni telefon, vyzaruje zareni.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru