Asi těhotná. Co teď? Jak upravit stravu a sport?

kwk
1. bře 2020

Ahoj vsem,
S pritelem se snazime ted necely rok o dite.
Od ledna jsem zacala drzet keto dietu a tento tyden jedu uz posledni fázi.
K tomu jsem zacala aktivne cvicit, chodit na kruhovy trenink a bosu.
Mame fenecku a ta uz na me 14 dni kouka uplne jinak nez predtim.... Zacala jsem mit priznaky tehotenstvi a tak jsem si udelala testy. Jsem 4 dny pred menstruaci a rekla bych ze se nam to podarilo.
A ted ma otazka...
Co ted?
Zhubla jsem 6 kilo od ledna, mam 59kg a rada bych pokracovala ve cviceni, ale je mi jasne ze budu muset kruhac i bosu ukoncit.
Testy jsem si delala 27.2 a spodni dnes rano. Ted se bojim abych neco neprepiskla.
Dnes dopoledne mi nic nebylo a tak jsem vytahla kamaradku na 6 km rychlou chuzi. A ted me boli v podbrisku.
Jak jste upravily sport a stravu vy, kdyz jste vedely ze jste tehotne?
A kdy mam jit ke gyndu? Mam pockat?

kwk
autor
2. bře 2020

Moc vam vsem dekuji za zpravy. Vcera me vecer opravdu v podbrisku hodne bolelo, v noci take a rano uz to bylo dobry a ted taky super.
Diky diky diky

flowerkacrochet
2. bře 2020

Cvičím dle pocitů. Bylo mi do 14tt hodně zle takže jsem kruháč skončila. Ani energie nebyla ( mám dvě děti 5 a 3 roky).
Vyrazili jsme na hory a tady v pohodě dceru učím lyžovat, tahám je na bobech a lítáme nahoru dolů. Ale pocitu. Pokud by mě něco bolelo hned bych toho nechala.
Doma mám orbitrek a plánuju na něm šlapat zase jak bude dcera ve školce. Pracuju hodně na naší velké zahradě. Jen nechodím běhat, na jumping a na ten kruháč. Ale aktivní se snažím být furt. Keto není moc zdravé držela jsem to po kojení a jako jo zhubla jsem dost :D ale jojo efekt (a to nějak neprasím) byl velký. Tak jím intuitivně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru