Bez embrya v 6+0. Je šance, že se ještě objeví?

dailik
22. kvě 2020

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,co jste měly na ultrazvuku na přelomu 6.-7.tydne.Bxla jsem už na třetí komtrole,dle utz 6+0 a zatím jen rostoucí gestační váček bez embrya.Doktorka nemluvila ani o žloutkovéˇ váčku.Myslíte,že je ještě šance,že se objevi?Ovulaci vím téměř přesně,kontrolovala mě doktorka.Takže rozdíl max 2-3dny.
Děkuju vám za názory😊

jjasmina
22. kvě 2020

Já měla srdíčko už v 6tt, ale není to pravidlo, segra ted překvapila, že měla na ultrazvuku srdeční akci až ted v 8tt, posledni ms 5.3.

dailik
autor
22. kvě 2020

@jjasmina Děkuju za odpověď,ja měla poslední ms 8.4.Tak budu věřit,ze se ještě objeví.

dailik
autor
22. kvě 2020

@jjasmina Spíš mě jde o to,že jsem neměla ještě vidět ani embryo.Jen prázdný váček.Ale mudr mi říkala,že tp je ještě v normě,ale v úterý jdu na kontrolu a už by prý vidět embryo mělo být.Tak jsem jako na trní.

jjasmina
22. kvě 2020

@dailik jj to vám věřím, segra měla byt v 10tt podle ms a podle ultrazvuku je ted v 8tt. Před dvěma týdny měla jen prázdnej váček

eithelwing
22. kvě 2020

U nás třeba zvou až od 8tt, aby byla větší možnost, že něco vidět bude. A myslím, že u dcery bylo vidět něco víc, než jen váček, asi v 9tt. Takže bych ještě vytrvala.

sobtik1986
22. kvě 2020

Já jsem vždy měla těhotenství pozadu a vše bylo ok teď jsem měla má 6.4 a v pondělí byl jen váček znovu jdu teď v pondělí tak držím palce ať vše pokračuje jak má

dailik
autor
22. kvě 2020

@eithelwing Moc děkuju za podporu,snad to bude v pořádku.

dailik
autor
22. kvě 2020

@sobtik1986 Tak to jsme skoro stejně.Tak taky držím palce,ať je vše ok.Tak dej v pondělí vědět,ja jsu v úterý.

dat
23. kvě 2020

@dailik kdyz jsem byla v 6+5 tak byla pouze dutinka s vackem 🙂 za par dni bude dutince rok 🙂

dailik
autor
24. kvě 2020

@dat Děkuju za povzbuzení👍

petkris
24. kvě 2020

Ahoj, buď v klidu, já poslední má 6.4, první kontrola v 6+2 teď ve středu a taky nebylo nic vidět. Doktor optimista, že je ještě brzy a ať jsem v klidu. Další kontrolu mám až 1.6.

sobtik1986
25. kvě 2020

@dailik tak ráno jsem byla na kontrole, už bylo i embryo se srdeční akcí odpovídající 6 t zítra tu držím palce ať je vše ok

dailik
autor
25. kvě 2020

@sobtik1986 No tak to jsou skvělé zprávy!Jsem ráda a moc Ti to přeju.Dám vědět zítra.

dailik
autor
26. kvě 2020

@sobtik1986 Tak jsem dnes byla ma kontrole a embryo bylo i se srdecni akci😊❤️...tak jsem stastna.Dle ms jsem 6+6,ale dnes dle utz teprve 6+1,tak asi proto bylo videt az dnes.

jjasmina
26. kvě 2020

@dailik hurááá, supeeer 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru