Biochemické těhotenství. Měly jste to stejně?

16. led 2020

Dobrý den, chci se prosím optat, dneska mi bylo zjištěno, ze i přes pozitivní testy mám biochemické těhotenství, dostala jsem menstruaci a kleslo mi dost Hcg, ze to uz Odchází s ní. Díky bohu pokud to odejde takto. Mám za sebou už ZT. Setkal se s tím někdo? Doktor říkal, ze otehotnet se můžeme pokusit po další ms, ale mám strach...

piga12345
16. led 2020

Ahoj teď zrovna to řeším já jenže mě čárka zesílila i když mám ms dnes jsem dostala jsem taky zoufalá...

zavodnice
16. led 2020

Mně se to stalo dvakrát. Otěhotněla jsem jednou přespříští cyklus a jednou hned další.

autor
16. led 2020

@zavodnice moc děkuji 🍀🎀.. doufám, ze to odejde s menstruaci a nebudu muset na kyretaz opět

zavodnice
16. led 2020

Říká se, že po biochemickém těhotenství je “pohnojeno”, takže nebát se a zkoušet 😉. To první bylo v 6tt, byla jsem na pohotovosti a mělo to hodně ošklivý průběh. Myslela jsem si, že jsem vadná a nikdy nebudu mít děti, už jsem se viděla na IVF, proste depka. Když se mi to stalo podruhé, už po dítěti, beru to sportovně. Druhé si sice moc přejeme, ale když to nevyšlo, snad vyjde příště.

jjasmina
16. led 2020

Záleží i kdy se testuje, třeba muj dr testovaní před zpoždenim jako těhotenství moc neuznává a tudíž to nebere ani jako potrat. Tím pádem se můžete snažit hned po ms 🙂

astyna88
17. led 2020

Ja bych taky rekla,ze muzete zase po ms zkouset pocit. Bez testu bys nemela tucha,ze neco nedopadlo. Hodne stesti..

krupka3
17. led 2020

@jjasmina Prakticky se hcg začne tvořit až po uhnízdění vajíčka, takže o těhotenství opravdu jde.

krupka3
17. led 2020

Je to opravdu velmi častý jev, stává se to spoustě žen, které o tom ani nevědí. Většinou se tak tělo zbavuje chybných zárodků, ze kterých by nebyly zdravé děti. Takhle brzy by byla kyretáž velmi výjimečná až vzácná, vše odejde s MS a snažit se rozhodně můžeš znovu hned, pro tělo je to minimální zásah (tím, že samotné těhotenství po oplodnění trvalo třeba jen 3, 4 dny..). Opravdu se říká, že pak bývá pohnojeno a mockrát jsem četla o úspěšném oplodnění hned v dalších cyklech. Držím ti pěsti 🙂

autor
17. led 2020

Moc všem děkuji za odpověď. Já se furt strachují noo..přece jen mám v srpnu za sebou ZT a teď toto, tak zda není něco špatně, ale snad ne a do třetice se povede 🙂 ♥️ A to se čeká poté na další ms nebo po této se můžeme snažit znovu o naše vytoužené miminko? 🎀🍀

slunickova
26. únor 2020

Jak si dopadla?otehotnela si hned po tom?

krasna_neznama86
26. únor 2020

Mela jsem to stejne vloni v lednu... Odeslo to jako opozdena ms, vedela jsem to dle testu, u dr jsem nebyla... Dalsi mesic jsem byla znovu tehotna a v listopadu se mi narodila holcicka

autor
26. únor 2020

@slunickova hezky den 🙂 včera zrovna
@slunickova

autor
26. únor 2020

@krasna_neznama86 je tak super, mám to asi teď stejně 🙂

slunickova
26. únor 2020

No super,takze se to povedlo hned dalsi cyklus ze

autor
26. únor 2020
slunickova
26. únor 2020

Super doufam ze nam se taky zadari ted az mi to skonci a ja ted mela tt takhle krasne a druhy den bilo

slunickova
26. únor 2020

@slunickova todle bylo 13dpo a 14den nic😕byl to prvni pokus

krasna_neznama86
26. únor 2020

Jj, uplne stejny... Blahopreju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru