Bojím se, že nezvládnu porod a mateřství

burianova20
9. dub 2019

Dobrý den jsem tu nová je mi 20 let a jsem v 8 tt. A bojím se že to nezvládnu i když se hodně moc těším a kupuji si i různé knížky o těhotenství. Mužete mi prosím říct jak jste zvládli porod a mateřskou děkuji.

kac9
9. dub 2019

Ahoj 🙂 je mi jako tobě, mám doma 18 měsíčního syna, kterého máme přes antikoncepci a teď čekáme vytoužené a vymodlené druhátko ❤ nemáš se čeho bát 😊 já se teda nebála ani u prvního, jsem z 5 sourozenců a o poslední dva jsem se dost starala... porodu se hlavně neboj, strach má velké oči a je to největší nepřítel ☺ já se třeba teď na porod těším 😁 s prvním jsem si užila rodila jsem dvě noci, ale ten uzlíček na konci ti to vynahradí... a mateřství samo o sobě je krásné 😍 jooo, občas o nervy, ale to až teď, co nám syn mluví a odmlouvá a vzteká se 😂 ale každé dítě je jiné... všechno ti po narození miminka přijde hrozně automatické a ani nad tím nebudeš přemýšlet 🙂 opravdu se neboj, bude to krásné 😊

nikola1972
9. dub 2019

Dobrý den mám židličku cam a zhanim nový potah můžete mít prosím poradit jestli na tuto židličku pasuje i jiný potoh jiné značky a jaký moc vám všem děkuji Nikola.

burianova20
autor
9. dub 2019

@kac9 ahoj 🙂. Jsem ráda že je tady někdo ve stejném věku jako já a má zkušenosti s těhotenstvím. Bojím se i o přítele je mu 19 a nevím jestli i on to zvládne i když se prý hodně těší. Ale když říkáš že si rodila dvě noci a po druhé se těšíš tak to snad také zvládnu já se právě rozhodovala jestli jít na císařak nebo přirozené ale asi půjdu na to prirozeně

kac9
9. dub 2019

@burianova20 Pokud se těší, bude to určitě v pořádku 😊 je fakt, že můj manžel je o 6let starší, takže to bral hodně zodpovědně a těšil se opravdu moc 🙂 a císař se dělá jen pokud je to nutné, porod už zvládlo tolik ženských a zvládneš to určitě i ty, toho se neboj ☺ manželova sestrenka teď rodila, také poprvé a porod trval necelých 5 hodin, takže každá jsme fakt jiná 🙂 kdybys něco potřebovala, neboj se zeptat, ráda poradím 😊

burianova20
autor
10. dub 2019

@kac9 dobře děkuji moc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru