Bolavé břicho v 5. tt. Je možné, aby už bylo nalité?

lenasss
13. čer 2011

dobrý den chtěla bych se zeptat jsem v 5tt a mám strašně nateklé břicho je možné už takhle brzy aby bylo tak nalité??neumím to správně popsat ale pořád mě pobolívá a mám ho jak před MS ale větší den ode dne měla jste to některá nebo jsem zase vyjímka 😅

sussanah
13. čer 2011

jj mela jsem to presne tak, skoro od 4-5tt u obou tehu jsem mela bricho hnedka nafoukle, citlive, bolave. Dokonce jsem mela problem uzvednout starsiho syna, kdezto od 4m ho v pohode poponesu, ale prvni trim me bricho bolelo skoro porad. To prejde 🙂 A bude hur 😀

sisip
13. čer 2011

Ahoj , mě taky na začátku těhu bolelo pořád břicho, furt mě tam píchalo hlavně na žaludku, někdy jsem nemohla ani chodit a honem lehnout, bylo mi pořád zle.. Jinak taky to šlo, dosti brzo vidět, myslím ,že ve 3 měsíci už to lidé poznali. pak to potupně ustávalo, ty začátk jsou vždycky nejhorší 🙂

petrusew
13. čer 2011

Taky to tak mám, doktor mi řekl, že je to tím, jak se roztahuje děloha.

misi.21
13. čer 2011

Já v 5tt ještě vůbec nevěděla,že jsem těhotná,ale břicho mě bolelo. A přestalo snad až ne konci 4 nebo v 5 měsíci.Jinak do konce třetího by to nikdo nepoznal ve volnějším tričku,pak už to šlo rychle a teď jsem jak balón 😀 Mě taky dr říkala,že se roztahuje děloha a vazy...

jane1
13. čer 2011

Tak ste ma potesili baby, lebo mna od terminu (ne)ocakavanej mrchy pobolieva v podbrusku. takyto tehu priznak takmer nikto neuvadza, tak som sa trosku bala 🙂 dakujem 🙂

lukza
13. čer 2011

neboj jak píši hilky je to uplně normální a bude huř🙂 😉 ona se rozathuje děloha a prostě ty vazi atd pak bolí já sem 19týden a teda ndeksa mě uplně bolí břicho jak na MC no jo asi zase povyroste bříško🙂)

ladybugie
13. čer 2011

to je naprosto normoš, já to měla taky 🙂 později to vystřídaly kopance od dcerušky, následně tvrdnutí břicha a pak porod 😀

luciebx
13. čer 2011

ja mela takovy bolesti.. az krece.. ze sem brecela a byla rozhodnuta ze rano jedem na pohotovost.. rano by bylo uz lip.. a ja si za 2 dny udelala test.. a byla sem asi ve 4 tt.. jako je to ulet jak telo relaguje na uhnizdeni vajicka.. takze tohle ze zacatku je asi normalni..

nikollita
13. čer 2011

Já jsem teďka taky na začátku, a nebolí mě břicho jako kdybych měla dostat MS, ale spíše tak různě píchá a cítím takové tahy, když se špatně pohnu....jinak nic 🙂

fim
13. čer 2011

Já "díky" těmto bolestem poznala, že jsem těhotná dřív než vynechala MS. 😉 Hlavně u prvního. Je to tím, jak se napínají vazy držící dělohu. A teda mě to bolelo jako čert. 😉

natalivar
5. dub 2022

@lenasss ahojky , mám to nějak podobně jsem v 5tt, a je mi nevolno , v podbřišku bolesti jak u MS a v břichu mám takový jako menší tlak ☺️ kontrolu mám příští týden , tak snad to bude v pořádku.

lenasss
autor
6. dub 2022

@natalivar ahoj. Sice už to je nějaký ten pátek, ale neboj vše dobře dopadne. Z mého břicha už litá 10ti lety kluk zdravý jako řípa. 😉

natalivar
6. dub 2022

@lenasss to je úžasné! Já mám za sebou před rokem první potrat...v 8 TT přestalo být srdíčko a teď mám strach že všechno co se děje okolo ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru