Bolest hlavy na začátku těhotenství. Co s ní?

misalerova
1. dub 2020

Ahojte . Chtěla bych se zeptat jsem ve 4 týdnů těhotenství a trpím na bolesti hlavy. Už 8 den bohužel beru paralen denně. Schválil mi to i doktor. Má tady taky s tím někdo zkušenosti ????

veunka17
1. dub 2020

@misalerova trpěla jsem bolestmi hlavy celý první trimestr (víceméně), třeba 3-4dny v kuse pak den nic pak zase 3-4dny a furt takhle dokola. Byly to strašné migrény. Teď jsem na konci druhého trimestru a tyto stavy také mívám, ale méně caste že mě třeba z týdne 3dny hlava bolí. Mně nepomáhalo nic, až neschopenka a být doma v klidu.

veritanas
1. dub 2020

Co zkusit dodržovat pitný režim? Mně to vždycky pomohlo..

natiiinka
1. dub 2020

Me pomáhalo magnesko

alassel
1. dub 2020

Ve 4 tydnu? To vam tehotenstvi nepotvrdi ani lekar.. dokud neuvidi srdecni akci. Jak jste na to prisla?

misalerova
autor
1. dub 2020

Pijí 3 litry denně a magnesko také piju tak hold budu muset vydržet. A ano jsem ve 4 týdnů mám to potvrzené přímo od gynekologa

puhelin
1. dub 2020

Pit klidne 3 litry vody, spat, omezit paraleny.
Moje dr. pred 7. tydnem prohlidky nedela, pokud neni podezreni na mimodelozni.

alassel
2. dub 2020

@misalerova tak to ma asi nejakej extremne super UTZ, protoze driv jak v 6tt neni nic videt.. a to muj dr ma nejnovejsi techniku a je to kapacita u nas ve meste.

vladienka
2. dub 2020

@alassel mas pravdu, v 4 tt moze byt max zvysena sliznice

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru