Bolest po vyšetření odběru moči z močové trubice

medi1
26. črc 2019

Dobrý den,
Nějak si nevím rady a prosím o radu. Jsem 10+3tt.
Dnes jsem byla na gynekologii na vyšetření. Ultrazvuk, cytologie, štěry, štěry na chlamydie z pochvy a z močové trubice ( tuším ?). Po tomto vyšetření, které bolelo jak čert jsem šla na WC, šílená bolest při čůrání v místě vpichu. Pote jsem strachy až do teď necurala.
A právě můj problém 😞. Nešlo se mi vyčůrat, musela jsem hodně tlačit a az přes velkou bolest se mi to podařilo 😞. Opět to bolelo v místě vpichu a když jsem se zvedla z WC, v záchodové míse byla i krev. Nedokážu odhadnout kolik jí bylo, ale bylo to zřetelne 😞.
Nikdy se mi to po tomto vyšetření nestalo, je pravda, že toto vyšetření mi vždy prováděl jiný lékař, ale nikdy jsem neměla problém s curanim nebo s takovou velkou bolesti.
Co myslíte, je toto normální a třeba zítra už to bude dobre, nebo když curam moc s krví je zle..

hezz17
26. črc 2019

Zkus curat ve sprspe

medi1
autor
26. črc 2019

@hezz17 to nejde, zkoušela jsem to 😥.

merope
27. črc 2019

Pokud se to do rána nespraví, tak bych normálně naklusala tam, co ti to dělali, ať to zkontrolují.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru