"Bouličky" na bříšku v těhotenství. Co to může být?

9. zář 2020

Ahoj holky,
jsem v 7. měsíci těhotenství, když stojím a hladím si bříško, tak níže, spíše teda v podbříšku cítím na každé straně jakési malé "boulicky" (celkem tvrdé, cca 1cm). Nevíte, co to může být? Jsem těhotná poprvé, tak všechno řeším a všechno chci vědět 😂. Pěkný večer!🌸

keksik002
9. zář 2020

pata nebo loket =D

autor
9. zář 2020

@keksik002 taky jsem si říkala 😂. Ale asi to nebude, když na to sahám, tak se to nehýbe 😂😂

keksik002
9. zář 2020

aaajo, .. no ja takto letela k nasim vydesena a rikam, mami me se tady udelala jakasi boule a hybe se.. mamka se malem pocurala smichy a rika, ty tele vzdyt je to malej.. =D Jinak by to mohla byt deloha, nebo ztuhly sval, granulom.. urcite bych si zasla na UZ, z toho to doktor pozna =)

klokanka31
9. zář 2020

To můžou být pěstičky, nožička... Já taky pořád cítila bouličky, menší a větší. Později jsem rozehnala jestli to jsou ručičky nebo nožičky 🤗

klokanka31
9. zář 2020

*rozeznala

autor
9. zář 2020

@keksik002 tak to je dobrý 😂😂🤭.
No já na ultrazvuk (břicha) chodím každý měsíc v rámci těhotenské prohlídky, tak si myslím, že kdyby tam bylo něco, co být nemá, tak by to gynekoložka viděla 😂. Zřejmě to bude něco, co je součástí těhotenství 🤷🏼‍♀️

autor
9. zář 2020

@klokanka31 Tak třeba to taky ještě rozeznám 😊.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru