Celodenní nevolnosti v těhotenství, co pomáhá?

lucijee95
21. zář 2016

Ahoj maminky, prosím co vám pomáhá na nevolnosti ? místo ranních mám celodení nevolnosti ..bolest hlavy a únava. trápí mě to teprve druhý den ale je to otrava. A to mám jít zítra do práce. Děkuji

jusinka
21. zář 2016

Mám tři děti a u všech mi bylo hrozně celý den a pomáhalo jedině zaspat.. Ale vydrž, vždycky v 12tt všechno odeznělo 🙂

lucijee95
autor
21. zář 2016

@jusinka tak to si ještě přes měsíc počkám ..fu je to vážne nepříjemný.. mamka říkala že prý se mi to vrací že ona semnou taky trpěla 😀

andryyysssek
21. zář 2016

@lucijee95 Ahoj,já měla celodenní nevolnosti u dcery,od 7tt do 12tt,v kuse.Jen jsem ležela a zvracela,ani o domácnost jsem se nedokázala starat(taky jsem si od bývalého vyslechla svoje ☹ ).

mariejosef
22. zář 2016

Holky mluvite mi z duse mam celodeni nevolbosti vecer je to horsi to je mi i vic zima jsem po nekolikate tehotna tak do toho 11-13 tt to preslo ale jizda autem bylo peklo vzdy snad do 7 mesice, od mamky to neni moc hezke co rekla,ale neboj snad to bude brzy ok ale ta miminka nam za to stoji ne 😉

mariejosef
22. zář 2016

@andryyysssek ta domacnost taky nic moc bordel jak v . . . hruza pachy mi delaji hrozne zle tak uklidit wc,koupelnu či lednici chce hodne sebezapreni 😀

zandi
22. zář 2016

@lucijee95 Musis si najit něco co ti pomaha. Ja mela tyto nevolnosti do 34 tt,😂. A to jsem i v 16 tt lezela v nemocnici, protože jsem zvracela i vodu. No nejvic mi pomahala ledova cola, odpo capucino a suchy pečivo dopo a odpo buchty... a malej je zdravej a moji silenou stravu prezil 😃

khpeta
22. zář 2016

Měla jsem to samé.. a přešlo to někdy ve 4. měsíci. Teď mi bývá špatně většinou "jen" poránu.

andryyysssek
22. zář 2016

@mariejosef já nezvládala ani to 😀 a chlap mi za to jen nadával,a nechápal,že mi je zle ☹ Ještěže můj současný manžel je chápavý,ještě mi řekl ať odpočívám 🙂 i když u druhého těhotenství mi nebylo tak blbě jak u prvního.

1nelinka
22. zář 2016

@lucijee95 me bylo od zacatku tehu taky hrozne cely den a celou noc jsem prozvracela..pomalu to zacalo ustupovat az 14tt ted jsem v 17tt je to urcite daleko lepsi ale zdaleka ne dobry..musis vydrzet ale stoji to za to..🙂)

lajla
22. zář 2016

Mě nic, vždy cca od 9tt až do porodu, zvracení několikrát denně a zle celý den

kristan90
22. zář 2016

Ahoj jsem v patem tydnu podle kalendare.posledni ms 17.8.
Ale kvuli praci musim na rizikove a neschopenku...mel by mi ji doktor vystavit ihned?? Dekuji

lajla
22. zář 2016

@kristan90 zaměstnavatel je povinen vás přeřadit na jinou pozici

kristan90
22. zář 2016

U na jine pracoviste nejni bezpecak rika po zjisteni hned z prace pracuji v toxic. Prostredi

alice07
22. zář 2016

já jsem měla celodenní nevolnosti (bez zvracení, jen zle a pocit na zvracení) až do 13tt. Nepomohlo mi bohužel nic, takže jsem prostě přežívala ze dne na den...Teď jsem v 16tt a poslední týden se mi začíná vracet i energie a už je mi fajn 😎 😉 takže jedině vydržet 😉

michaela_pol
22. zář 2016

mně docela pomáhaly tabletky Emesin ... jsou to nějaké "zázvorové" tablety určené přímo při nevolnosti v těhotenství ... Taky mi bývalo špatně celý den a tady po tom to bylo mnohem lepší ... ale zase je to asi hodně individuální

lajla
22. zář 2016

@kristan90 v tom případě dr asi bude chtít papír a pak neschopenka napíše, některý napíše hned...záleží dr od dr, ale lepší když napíše zaměstnavatel...jestli tam nejsou lepší peníze? Ale to bych možná kecala...lépe se zeptat někoho k tomu duveryhodnejsiho

mariejosef
23. zář 2016

Tak holky ja zvracim nekdy a jinak nevolnosti porad a odpoledne se to zhorsuje a vecer je to peklo jsem neschopna cokoliv udelat

lucijee95
autor
23. zář 2016

@alice07 to mám já nevolnost až křeče v břiše pocti na zvracení ale nezvracím. Je to pocit jakobych měla pořád prázdný žaludek ale snažím se pořád něco zobat. Je to fAAkt nepříjemný a taky se mi to zhoršuje od odpoldne a večer ůplně. A dnes jsem se byla na chvílicku vyvětrat se psem a hrozně mě rozbolela hlava a měla jsem ocit že se motám

konik_mischel
23. zář 2016

ahojky,blinkala jsem do konce 5. měsíce, super, na začátku mi pomáhalo jít vysloveně vyváženou stravu -jediné,co jsem nevracela byly párky,utopenci atd... pila jsem colu. Hodně pomáhá zobat průběžně celý den,nejíst snídani, oběd, večeři, ale opravdu si třeba nachystat snídani, postupně ukusovat třeba i tři hodinky-snídala jsem většinou celé dopoledne, oběd jsem jedla nadvakrát atd... a hodně to pomohlo. Jak jsem nikdy nesnídala pečivo, tak celou dobu tohle bylo jediné, co mi nedělalo blbě,hodně mi pomáhaly tic tac pro "dobrý pocit v puse" 🙂 zkoušejte,uvidíte , co zabere právě na vás.

janickajana
23. zář 2016

Pít hodně studenou Coca colu po troškách. Donutit se alespoň trochu něco sníst po celý den. Bylo to strašný, ještě že to je za mnou. Holky lituji vás. Co my musíme vytrpět pro miminka, ale stojí to za to 😊
Ale co jsem vydedukovala tak většinou je špatně těm co čekají holky ☺

urtica
23. zář 2016

Já hodně cumlala bonbony, trošku to pomáhalo...

mariejosef
24. zář 2016

@janickajana jsem vyjimka co potvrzuje pravidlo 3 kluci a silene nevolnosti a mozna cekam ctvrteho panacka 😀

mariejosef
24. zář 2016

Me ta cola s ledem ale zase ten kofein z toho nejsem nadsena vubec ☹

petula1985
24. zář 2016

Ahojky. Mám prsa natekla. když je zmáčnu tak mi teče trochu bílého mleziva. mám týden zpoždění. břicho nafouklé,

andryyysssek
24. zář 2016

@petula1985 Ahoj,udělej si test.

lena27
5. říj 2016

zázvor do čaje

verusche
5. říj 2016

@lucijee95 měla jsem Emesin a pila těhotenský čaj od Teekkane, sem tam si přidala zázvor. Občas trochu coly s ledem a bylo mi dobře 🙂

mariejosef
5. říj 2016

@verusche to je homeopatikum ze?

verusche
5. říj 2016

@mariejosef to nevím, asi ne.
Mrkněte na google.
Mne to ale skvěle zabralo, je to ze zázvoru.

leniceholubice
5. říj 2016

@lucijee95 Měla jsem to stejně. Celodenní pocit, jak při nejhorší kocovině a k večeru pak zvracení. Trvalo to od 6 tt do asi 19 tt. S tou pomocí je to těžko... Dokázala jsem do sebe ty první týdny vpravit maximálně hodně studený jablečný mošt se zázvorem. Postupně pak obyčejné bebe sušenky a pomáhaly mi taky spořicové Cini Minis s hodně studeným mlékem. Všeobecně ale platí, že to bude muset vydržet. Mně doktorka napsala neschopenku a asi čtyři týdny jsem jen ležela doma. Chodit do práce bylo prakticky nemožné.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru