Chybí mi energie. Jaké doplňky stravy, vitamíny, čaje atp. užíváte v 5. tt?

lenkavehovska
29. bře 2023

Ahoj holky. Chtěla jsem se vás zeptat, jaké doplňky stravy, vitamíny, čaje atp. užíváte v 5. týdnu těhotenství. Já ještě před pozitivním testem až doteď beru Femibion 1. Docela mě zaujalo i GS Mamavit. Co je podle vás lepší?
A co užíváte proti únavě? Potřebovala bych něco, co mě každý den "nabudí" :⁠-⁠D Ještě před zjištěním těhu jsem kouřila elektronické cigarety (cca 15-20ks). Teď mi ale pořád něco chybí. Předem děkuji za rady a tipy. :⁠-⁠)

krisstina93
29. bře 2023

Poptej se doktora, ale já třeba v prvním trimestru byla unavená non stop a nepomohlo nic, proste sem spala co to slo a ono to přešlo pak časem samo.

zmrzlinka
29. bře 2023

@lenkavehovska nepomůže Ti nic.Chce to prostě odpočívat.

mysh_me
29. bře 2023

V prvnim trimestru je unava uplne normalni, chce to hodne odpocivat a spat kdykoli to jde

mysh_me
29. bře 2023

Jinak co se tyce vitaminu, v prvnim trimestru jsem brala to co pred otehotnenim, hlavne minimalne 800 mikro gr listovky denne. A Mamavit pak od druheho trimestru, tam jsem chtela neco aby to melo DHA a omega 3, to je dulezite kdyz se tvori mozek a nedelam si iluze ze toho mam ze stravy dost… byla jsem spokojena a v druhem tehotenstvi to beru stejne 🙂

clairexr
29. bře 2023

@lenkavehovska Kafe! 🤪 Samozrejme v povolenem mnozstvi vzhledem k okolnostem 🙂

janule0123
29. bře 2023

@lenkavehovska jediný co pomůže je čas 😂 a jinak me vždycky vzbudil pracovní den 😂 po praci ko 😎💪

janaaanna
29. bře 2023

@lenkavehovska ja v prvnim trimestru jen pracovala, nebo spala, vic neslo. Prisla jsem z prace, navecerela a sla spat, spala az do rana. Pritel si ze mne delal legraci, ale telo si rekne, nepremahala bych to. Casem to preslo, bylo to jen par tydnu

skerdik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru