Co kde miminko na fotce z ultrazvuku má. Poznáte to některá?

marta_kovar
9. kvě 2020

Ahoj holky, jelikož jsem si o fotku z ultrazvuku řekla až po kontrole. Tak mi paní doktorka dala takovou horší fotku. A ani v tom šoku jsem se nezvládla zeptat, co kde to miminko má. Nepozná to z vás některá?
Moc vám děkuji. Je to fotka z 8tt. 😊

rnika
9. kvě 2020

Takhle brzy fakt nic moc nepoznáš... je tam akorát změřená délka plodu... od křížku ke křížku, to je dole i apsané... kolik má mm, jinak by tam mohlo být vidět srdíčko, ale který z těch tmavších flíčk to je nepoznám, určitě bylo při ultrazvuku vidět jak tam tepe. ( na té první větší kontrole už to bude vidět pěkně )

marta_kovar
autor
9. kvě 2020

@rnika Srdíčko jsem viděla i slyšela. Paní doktorka tam měla i hezčí fotky jenže jsem vážně netušila, že si o fotku musím říkat dřív. 😊
Ale moc děkuji. Doufám, že někdo třeba něco pozná.

andyskarsgard
9. kvě 2020

Já mám fotku z 8+2 a jde tam videt jako asi jen hlavička... Srdíčko jsem ještě neslyšela ptz já chodim do ivf a tam to nemají.

marta_kovar
autor
9. kvě 2020

@andyskarsgard já jsem byla asi v 7 týdnu. Takže tady na té fotce to vypadá jako flek. Ale v reálu bylo miminko hezčí. Ale aspoň, že jsem slyšela srdíčko. 😊
Máš moc krásnou fotku.

rnika
9. kvě 2020

@marta_kovar Tak to leda ty, když si vybavíš co kde bylo... tam jde i o natočení... prostě co je hlavička a co zbytek tělíčka z toho moc nerozšifruješ, ale i tak je to pěkný ne? 😉 Já mám u všech dětí taky nejdřív tohle a pak už pěkné mimozemšťánky ( jeden vypadal i jako žabka 😀 )

marta_kovar
autor
9. kvě 2020

@rnika Jo bylo to pěkné. Aspoň jsem si mohla trošku oddychnout. 😊no nahoře byla hlavička. Takže to by asi tak sedělo. Ale z toho šoku fakt už nevím ani jak miminko vypadalo 😀ve středu jdu znovu, tak snad tentokrát už bude větší fešák.

puhelin
9. kvě 2020

@marta_kovar Jeste par tydnu bude vypadat jako mimozemstanek, ale pak uz to zacne vic cloveka pripominat. Krasny je uz ted, vid?

krupka3
9. kvě 2020

V 8tt miminko nema moc nikde nic. Kolem 11tt uz to byva takovy "gumovy medvidek".

marta_kovar
autor
9. kvě 2020

@puhelin Je no. Potvůrka. Snad tentokrat už bude všechno v pořádku. 😊

puhelin
9. kvě 2020

@marta_kovar Drzim pesti. Poprve jsem musela na revizi a pak uz to dvakrat dopadlo dobre a mam krasne zdrave deti.

marta_kovar
autor
9. kvě 2020

@puhelin Já jednou ZT a bez kyretáže. Tak teď věřím, že už bude dobře. 😊

puhelin
9. kvě 2020

@marta_kovar Urcite. Drzim pesti!

michaela2609
15. kvě 2020

@marta_kovar z této fotky, to nepozná nikdo 😂počkej pár týdnů v 11 tt bude už krásně vidět tělíčko, hlavička i ručičky a nožičky😉

marta_kovar
autor
15. kvě 2020

@michaela2609 Ano, už z 10 tt je vidět hezky kde co má. Takže už jsem v klidu. 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru