Co pijete při zvracení v těhotenství?

pliczkova
16. únor 2020

holky prosím potřebuji poradit 😔 jsem uz nestastna, co takhle pijete? jsem 11+6tt porad zvracim vetsinou k večeru.. čaj můžu jen ráno, kavu mám max 2x týdně když mi je dobre.. perliva cista voda, mineral.ochucene vody, cola, neper.voda,dzus po všem se mi dela zle 😭 ted me ještě chytla chřipka a bolí me hrozne v krku co by jste poradili si na to vzit? 😊

alcar
16. únor 2020

Ja prvni tydny prezivala na Kofole. Napadl me jeste treba Birrel. 😃
Na bolest v krku bych doporucila neco kloktat, mam dobrou zkusenost se Streptokillem. Je to sprej, ale muze se i kloktat (to je ucinnejsi).

pliczkova
autor
16. únor 2020

@alcar me kofola vubec nechutna 😔 mam to těžký.. tohle je mo je 3.tehotenstvi po 12letech a uzivam si to ve velkem :-/ u obou kluku tohle vubec neznám, to jsem nevedela ze jsem těhotná..

areh
16. únor 2020

@pliczkova já jsem teď ve 4. měsíci a od začátku "ujíždím" na pomerančové šťávě s vodou. Vymačkám půl pomeranče a ve skleničce doliju vodou. Vychlazené je to nej. Ale každému sedne něco jiného...

slunickovm
16. únor 2020

@pliczkova vincentka, bílinská minerálka, kojenecká voda. Zkoušela jsem taky vsechno 😀

pliczkova
autor
16. únor 2020

@slunickovm jsem rada, ze jsem v tom nebyla sama 🙊 ale je to boj 🤦‍♀️😅

slunickovm
17. únor 2020

@pliczkova no to jo strašný 😀. Ja jsem sama nechápala proč mi jedna voda smrdi a jina ne. Ještě jsem si vzpomněla rozpustný hořčík a vápník. Držím palce at se neco k piti najde 😀.

uyna
17. únor 2020

@pliczkova Mně na nevolnosti nejvíce pomohla a opravdu chutnala Magnesia bez bublin, bubliny mě nadýmají 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru