Co pomohlo na přecitlivělost na pachy v těhotenství?

travnulee
13. dub 2015

Ahoj, co Vám pomohlo při přecitlivělosti na pachy? Do některých místností můžu chodit jen s mentolovým kapesníčkem na nose, který beztak brzo vyčichne. Nějak bych to asi překousla, kdyby mi to nevyvolávalo zvracení.

majkoz
13. dub 2015

Jó to znám, trpěla jsem hlavně v MHD, lidi mi smrděli teda nejvíc.Pomohl mi kapesník nebo šátek stříklej Eukasolem od Justu,ten jen tak nevyčichne;)Ale neboj,mělo by se to časem zlepšit,celkově s nevolnostma to odezní,aspoň u mně to tak bylo..

mandala
13. dub 2015

Mě nepomáhalo snad nic, já jsem dokonce ty pachy cítila i tam, kde nebyly. Opravdu není příjemné stát v masně ve frontě a čekat, jestli přežiju, nebo budu muset letět ven a tam se vyzvracet, nedej bože, když jsem jezdila do práce autobusem, ale obávám se, že ti nezbyde nic jiného, než to nějak přežít, mě to trápilo asi do 5. měsíce.

brunetka11
13. dub 2015

Ahoj, stejné řešení, jako @majkoz , časem jsem přešla na "lehčí" verzi - pomerančový nebo citrónový olej od JUSTu.
P.S.
Přeji, ať to nemáš jako já - přecitlivělost na některé pachy (pečivo v Glóbusu apod.) mi vydržela ještě cca 2 roky po porodu.

alisek
13. dub 2015

nosila jsem u sebe takový ten nosní inhalátor na rýmu s mentolem...jen jsem ho lehce čichala a nenasávala jako u rýmy

marton
13. dub 2015

@travnulee mě nepomáhalo nic a některé pachy z těhotenství mi vadí dodnes..spray nivea bílá 😒 .

travnulee
autor
18. dub 2015

děvčata děkuju, budu si muset nějak poradit...

martinapoklembova
22. dub 2015

Ahoj 🙂 už pár dní řeším stejný problém, málem jsem se dnes pozvracela u vaření, smrdí mi dokonce i smetana 😀 možná za to může i fakt, že mám chřipku, ale je to děs!!! Díky za typ na inhalátor s mentolem 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru