Děti 20 měsíců od sebe. Je někdo také na začátku? Jak je máte od sebe?

ela_ellie
6. črc 2020

Holky, je tu nekdo na zacatku tehu s druhatkem? Jak je mate od sebe? Zjistila jsem, ze cekam druhe miminko(jsem uplne na samotnem zacatku). Tesime se, prali jsme si to moc, ale jsem zvedava na ten kolotoc, jak to bude 😅😅😅

mona91
6. črc 2020

@ela_ellie já jsem taky na začátku, 7tt a synovi je 15mesicu. Termín upřesni až na ultrazvuku při screeningu ale vypadá to konec února a synovi budou na konci března dva tak jsem taky zvědavá 😂

ela_ellie
autor
6. črc 2020

@mona91 ahoj🙂 mala ma slavit teprve rok a podle kalkulacky to vychazi na zacatek brezna 😂 my to teda planovali..ale zacina mi hlava pracovat na plne obratky 😂pac jsme zrovna zacali resit i domecek 😂 a spatne ti neni?ja jsem 6tt 🙂

terez94
6. črc 2020

@ela_ellie Mám tři děti,čekám čtvrté. Věkově jsou 4 roky, 2,5 roku, 8 měsíců a jsem v 17tt. Nejmladší bude mít rok, když budu rodit 😊 Musím zaklepat, že kluci jsou šikovní. Někdy je to samozřejmě náročné ale zvládnout se to dá. 😊

niki1107
6. črc 2020

Ahoj, nejsem, ale chtěla bych být 😁. My teda máme 20m holčičku. Jak dlouho vám to trvalo? My tomu v červnu dali zelenou, ale až to přijde, tak to přijde, nehrotíme to 😊. Každopádně první rok bude mazec (a nemusí být), ale zvládneš to jako každá máma 😊. Plus záleží, co máte doma, my malou ďáblici 🙈, ale touha po miminku je veliká, věřím, že vše zvládneme, protože i když to bude náročné, bude to stát za to ♥️. A gratuluji!

mona91
6. črc 2020

@ela_ellie mě nebylo spatne ani u syna 😂 Jo tak domeček nezávidím respektive tu stavbu. My stavěli když jsem byla těhotná, od 29tt mě ztratrasili kvůli poloze předčasným porodem ať jsem v klidu aspoň do konce 37tt no pro mě utrpení, dva týdny před porodem jsem ještě litala po stavbe, stěhovali jsme se do nedodelaneho když bylo synovi 4,5 měsíce, zahradu jsem dodelavala teď na jaře když za mnou běhal malej já s koleckama cihle hlíny štěrku... stále to není úplně hotove, ale vzhledem i k tomu ze jsem rok po konizaci tak mám zákaz téhle praci jinak bych se na to i cítila až na tu únavu

ela_ellie
autor
6. črc 2020

@terez94 tak to teda smekam! Ja chci tri deti, ale nekdy mi jedou nervy i s malou a to je naprosto zlaty dite! A obcas to odskace i skrz pritele, ze se na neho zlobim, nebo mi vylitnou hormony.. 🤦🏼‍♀️🙄 4 deti.. to uz je krasna rodinka 🙂 gratuluji!
@niki1107 ja jsem 11 mesicu od cs a chtela jsem, at se poradne zahojim a hlavne to beru tak, ze telo si samo rekne.. takze jak jsem zacala mit pravidelnou ms/i u kojeni, tak jsem tu treti uz rekla, ze zkusime.. no a nevim.. ale rekla bych tak dva mesice, co jsme zkoseli a vyslo to 🙂 hlavne, at je prdola v poradku a at je to zdrave🙏 Jinak mala je neuveritelne hodna.. ale nekdy dostane po prdeli.. hlavne, kdyz se zacne vztekat? Ze nechce spat a pritom vidim, jak je unavena.. to mi proste praskne nerv 🤦🏼‍♀️ Jedinacka jsem nechtela a chtela jsem, at jsou co nejbliz k sobe, at si vyhrajou spolu.. takze pocitam, ze nez se zacne mimco otacet a lozit, tak to bude tezsi, ale pak uz to bude fajn 🙂
@mona91 u male jsem od zacatku do konce 6.m zvracela a hubla.. to byl ocistec, takze ted myslim, ze to bude kluk 😂 ale uvidime.. kazdopadne unavena jsem stejne.. beru femibion 1, ale premyslim, ze zkusim neco jinyho jeste..ten barak, to sis teda makla fest! My prave budeme stavet taky co nevidet, tak jsem zvedava.. to jsem tam chtela taky pomahat.. :(

ela_ellie
autor
23. črc 2020

@niki1107 ja jsem po cisari rok(12.7.)... a jak se mu upravila perioda a mela jsem ji pravidelnou( fakt na den jako pred tehu), tak u treti uz jsme si rekli, ze to zkusime a myslim, ze to bylo tak tri mesice, nez se zadarilo.. a jinak mala je neuveritelne hodna a vyhraje si sama, takze v tomto mam obrovskpu pomoc, ale i tak se citim slaba a unavena a ted to pocasi nepridava... takze doufam, ze to bude rychle za mnou a budu se citit dobre...

ela_ellie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru