Druhé těhotenství s Rh -

kikca88
2. kvě 2019

Zdravím, chtěla bych se vás zeptat jak to chodí v druhém těhotenství.. kdy se bere krev na protilátky a jak vás doktor sledoval a kdy se aplikuje injekce... Ptám se hlavně lidí co maji matky Rh- a jejich dráha polovička Rh + a první dítě mělo faktor pozitivní po otci... Dekuji 🙂

cuuza
2. kvě 2019

Dostala jsi po prvním porodu injekci?

hanulkaha
2. kvě 2019

Ja to tak mela... Jsem rh-, prvni ditko i otec rh+
Ted koncim druhe tehu a nekdy okolo 30tt jsem dostala injekci protilatek jako pri prvnim tehotenstvi, nic vic, nic min 😉

verace81
2. kvě 2019

během těhotenství jsem měla protilátky ok po porodu jsem dostala injekci protože synek měl Rh+ druhý porod byl bez injekce protože dcerka měla Rh- do třetice byla opět injekce po porodu protože dcera měla Rh+

kikca88
autor
2. kvě 2019

@cuuza ano, dostala🙂

kikca88
autor
2. kvě 2019

Holky a chodili jste častěji na odběr krve na protilátky ? A cca v jakém týdnu vám brali krev? 😁

tynka9
2. kvě 2019

Po prvním porodu injekce, synek byl +, během druhého tehotenstvi další preventivně, po druhem porodu znovu, dcerka je zase +

krista25
2. kvě 2019

Me to doktor kotroloval cca 5x za celé tehu. Poprvé asi tak v 8 týdnu.

normalnimatka
2. kvě 2019

když jsi dostala injekci po prvním porodu, tak si rozhodně nenechávej dávat v těhotenství. sledujou se protilátky, když bude problém, zjistí se to.
je tady o tom x diskuzí. každej dr. to dělá jinak. bohužel ted je doporučení to dávat plošně, ale je to kravina. spousta moudřejších doktorů to nedělá a "jen"s leduje protilátky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru