Gestační váček 5,3mm, za jak dlouho bude vidět plod?

Ahoj, prosím o vaše zkušenosti. Na ultrazvuku byl jen gestační váček 5,3 mm, nevíte zhruba za jak dlouho by mohl být vidět plod? Děkuji za reakce🙂
megy
5. zář 2013
tak gestační váček co popisuješ odpovídá cca 5tt, což neodpovídá tvému udávanému týdnu, plod lze detekovat cca 7tt, jinak podle tvého dotazu tak za dva týdny
nesticka
6. zář 2013
ja když byla na UTZ a mela jsem gestacni vacek tak mi dr. řekla, že za tyden už by měl být plod a srdíčko..šla jsem presne za 7 dni na utz a byl plod a srdicko a odpovidalo to 6+3, takze podle sebe soudim, že tvuj 7tt jen na gestační váček je asi moc a přidávám se k názoru Megy
sariss
6. zář 2013
Embryo ma byt bezpecne se srdecni akci videt i na ne moc dobrem UTZ v druhe pulce 7 tydne. Pokud pocitas tydny podle MS je mozne ze ovulace byla pozdeji nez si myslis a tudiz ted nejsi v 7 tt ale treba v 5.5 a tudiz by ten gestacni vacek byl v tomto stadiu naprosto v poradku. Osobne bych sla na KO za tyden a pul abys mela jistotu, ze to uz proste MUSI byt videt. Se srdickem pry hraji roli dny, ze treba 6+2 jeste videt nebude ale 6+3 uz jo. Hodne stesti!
pisisvori
6. zář 2013
já jsem s dcerou byla na prvním UTZ v 6+1tt a také ještě srdeční akce nebyla, ale plod už vidět byl. Pak si mě dr. pozvala za 14 dní a už bylo i krásné srdíčko. Ale jestli jsi nervozní dojdi si na další už za týden, to už tam určitě něco bude🙂

Začni psát odpověď...

Odešli