HCG a ovu někdy mezi 15. - 17.4. Myslíte, že bude vše v pořádku?

11. kvě 2021

Ahoj , minuly týden jsem zjistila ze jsem konečně těhotná . Testy krásné sílily. Včera jsem zacla špinit poměrně málo a dnes par krvavých muzem v hlenu odpoledne nic. Včera jsem byla na krvi a hcg je 127 na ult pouze vysoká sliznice. Můj dotaz - myslíte ze je možné ze se třeba uhnizdilo později a bude vše v pořádku ? Žádné bolesti nemám ....

pepickovapavlinka
12. kvě 2021

@supermatka to nevadí však ono se miminko ukáže.Hlavně klid

supermatka
12. kvě 2021

@pepickovapavlinka moc děkuji.. Snad i když to hcg nemám zrovna asi ukázkové podle dpo a nárůstu pořád doufám.. Děkuji za milá slova, to mi moc pomáhá v těch nervech a čekání zas do pondělí.. ❤️ Snad už přestanu konečně taky spinit 😄. Přeji ti krásné klidné těhotenství ❤️❤️

piggy123
12. kvě 2021

@supermatka však hCG stoupá každému rozdílně a rozptyl je obrovský. Mě šlo jen o ty týdny těhotenství, abys viděla, jaký rozdíl opožděná ovulace může mít. Že i když dle menstruace si v 7. týdnu, dle ovulace ovšem v 6., takže klid a žádnou paniku.

autor
12. kvě 2021

Já dnes byla na dalším odběru , a večer bych měla mít výsledky . Tak uvidíme 🙂 každopádně dneska žádné spineni 🙂

supermatka
12. kvě 2021

Super!! Aspoň že nespinis!! Dej vědět jo?? Možná to bylo špinění jak se zavrtava ❤️. Já tedy spinim stále.. Držím palce a koukej opravdu napsat 😉

supermatka
12. kvě 2021

@piggy123 děkuji pokusím se ❤️ škoda že v tom vacku neviděla aspoň ten žloutek byla bych klidnější.. I na 6tt je to co viděla málo. I tak se budu snažit stále věřit 😊

autor
12. kvě 2021

@supermatka tak dnešní HCG 187 , doktor říkal ze nic moc... a v pátek znova na krev .

piggy123
12. kvě 2021

Oh, to nevypadá dobře, bohužel...

supermatka
12. kvě 2021

Moc mě to mrzí, opravdu je to málo 😢. Přeji hodně sil ❤️

supermatka
12. kvě 2021

Ještě mě napadlo, čisté teoreticky nemohla jsi otěhotnět třeba před 7dny teprve?? Nebo 10..

piggy123
12. kvě 2021

@supermatka Kdyby otěhotněla teprve nedávno, tak by stejně nárůst hCG nebyl dostatečný... Když měla v pondělí 127 a dnes ve středu 187....

autor
12. kvě 2021

@supermatka max 2 dny před očekávanou MS , po ovu byl manžel pryč takže nic nebylo

pepickovapavlinka
12. kvě 2021

@supermatka děkuji a HCG roste každé jinak.A jak byla už dutinka v děloze je to na dobré cestě 😉😊

supermatka
12. kvě 2021

@piggy123 bohužel to je pravda 😔

supermatka
12. kvě 2021

@pepickovapavlinka děkuji za povzbuzení 😚

lachtanice86
12. kvě 2021

Tak tohle dobre nevypadá no

autor
14. kvě 2021

Tak to dobre nedopadlo holky ... jsem po operaci , bylo to mimodelozni .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru