HCG a ovu někdy mezi 15. - 17.4. Myslíte, že bude vše v pořádku?

11. kvě 2021

Ahoj , minuly týden jsem zjistila ze jsem konečně těhotná . Testy krásné sílily. Včera jsem zacla špinit poměrně málo a dnes par krvavých muzem v hlenu odpoledne nic. Včera jsem byla na krvi a hcg je 127 na ult pouze vysoká sliznice. Můj dotaz - myslíte ze je možné ze se třeba uhnizdilo později a bude vše v pořádku ? Žádné bolesti nemám ....

supermatka
11. kvě 2021

Ahoj, řeším něco podobného můžu ti napsat jak to mám já ale jaký to bude mít konec nevím. Ovulaci jsem měla později oproti MS je těhotenství mladší cca týden.
18dpo hcg 578 pouze zvýšená sliznice
22dpo nhcg vecir 2640 dutinka 3,3mm
25dpo hcg 5970 dutinka bez žloutkového vačku 7mm
Poslední údaj je že včerejška podle MS jsem 6+5tt
Kontrola v pondělí.
Drzim palce začátek je fakt stres

supermatka
11. kvě 2021

Ještě doplním taky spinim a celkem dost. Kvůli tomu jsem byla v pátek v nemocnici ale prý je to ok.. Stává se to. Spinim i s hlenem s čerstvou světlou krví pak třeba oranžová a hnědá 🤭

izzylka
Autor odpověď smazal
Zobraz
supermatka
11. kvě 2021

@izzylka ty jsi měla ovulaci stejně jak já 😮😮😮

supermatka
11. kvě 2021

@izzylka a kdy jsi měla poslední MS? Promiň překvapila jsi mě 😊. Vím že jsi mi na diskuzích hodně pomáhala ❤️

supermatka
11. kvě 2021

A já četla 15dpo až 17dpo 🤦‍♀️. Takže v podstatě ovulaci máme stejně..

autor
11. kvě 2021

@supermatka Jojo koukám ... ovu test pozitivní 15.4. a 18.4. na ult už folikul nebyl ... takže tam je max +- par dni

autor
11. kvě 2021

Děkuji za odpovědi 🙂

supermatka
11. kvě 2021

Počítej tedy cca toho 16. Poslední MS jsi měla kdy? Jak moc je to velký rozdíl?

supermatka
11. kvě 2021

I když možná jsi měla opravdu i toho 18.. Já pozitivní test měla cca 27 slabší...

izzylka
11. kvě 2021

@supermatka poslední ms jsem měla 8.4, mám cykly cca 28 dní ....

supermatka
11. kvě 2021

@izzylka jej tak to já 25.3 ale asi u vývoje je důležitá ta ovulace že? Tady je vidět že MS můžeme mít např každá jinak ale pokud ovulace proběhla ve stejný den tak u tebe to bude ok protože budeš sedět do MS a u mě právě už děsí že to bude zamlkle nabo mimodelozni.. Mohu se zeptat jestli jsi včera měla ve vačku už i ten žloutkovy?? Mě děsí že je pidi a prázdný. Moc děkuji.. Doufám že to pomůže i tazatele ať ví co vše má čekat.

izzylka
11. kvě 2021

@supermatka ne, měla jsem jen malinkou dutinku, prostě jen tečka 😂...vlastně se divím, že 17 dpo bylo vůbec něco vidět...ty přestaň vyšilovat z mimoděložního, to to u tebe nebude, když jsi něco v děloze už měla a vyrostlo to 😅 takhle na začátku je to prostě buď a nebo....nezbývá nám než jen doufat 🙏🏻

supermatka
11. kvě 2021

@izzylka počkej pokud jsi měla ovulaci 16.4 tak jsi dnes 26dpo ne 17dpo.. Nebo už fakt blbnu 🤦‍♀️.. Neee neboj mimodelozni mě už nedesi teď už jen to že je to 7mm bez ničeho 😂. 6+4tt a doktorka vidí jen flek no tak to je přeci špatné?! 🤦‍♀️😂. No v pondělí jsem zvědavá 20.uz jdu k nové dr. Prý je fakt dobrá tak ta si určitě černé scénáře nechá pro sebe nebo to řekne trochu jinak. A pak má být těhotná v klidu a užívat si těhotenství 🤦‍♀️.

izzylka
11. kvě 2021

@supermatka hééj promiň, já jsem už uplně debil 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ ovu byla 23.6 😂 já jak si to nepamatuju a koukla rychle do kalendáře, tak jsem si to spletla s 16 dc 😂 já bych večer neměla radši už nic komentovat tvl 🤣🤣

izzylka
11. kvě 2021

Ty vole...23.4 🤣 já jdu radši spát 🤣🤣

izzylka
11. kvě 2021

@supermatka do pondělka to uteče a ty budeš vědět...zkus se trochu vnitřně uklidnit a věř tomu prckovi 🙏🏻 žádný pozorování a googlování, to je to uplně nejhorší 🙂

supermatka
11. kvě 2021

@izzylka 😂😂😂😂😂😂

supermatka
11. kvě 2021

@izzylka já vím jsem blbá.. Zakazuji si to a podívej se na mě... Jinak 17dpo a tečka je skvělý!! Já 18dpo jen sliznice a 578 hcg.. Prostě nic.. Příště už uvidíš prcka když to máš takhle rychlé. Drž se a děkuji ti za vše ❤️. Nezapomeň mi napsat jak to u tebe vypadá klidně do zprávy. Krásnou dobrou noc 😘

piggy123
12. kvě 2021

Ahoj. Já jsem měla “ovulaci” 16.4. Píšu v uvozovkách, protože pravou ovulaci jsem neměla, protože jsem byla na KET a o 5 dní později mi bylo vloženo 5 denní embryo. Slabé krvácení (nidační) jsem měla 27.4. a potom o víkendu 8.-9.5. jsem dopoledne růžově špinila také. Nic hrozného. Na ultrazvukové kontrole jsem ještě nebyla. Ale hCG mám teda mnohem vyšší, ale každá žena má jinačí narůst a jinačí hodnoty.

supermatka
12. kvě 2021

@piggy123 jaké máš hcg? To špinění je otrava ale ne vždy to znamená něco špatně ❤️ držím palce ať se vše hezky vyvíjí 😊

piggy123
12. kvě 2021

@supermatka hCG jsem měla ve středu 5.5. (19.dpo) 3293 a potom v pátek 7.5. (21.dpo) 5468, na ultrazvukovou kontrolu půjdu teď v pátek.

pepickovapavlinka
12. kvě 2021

@supermatka já měla v 6tt také jen dutinku prázdnou.Za 14 dní už srdíčko.A teď už jsem 30+3tt

supermatka
12. kvě 2021

@pepickovapavlinka děkuji moc ❤️

supermatka
12. kvě 2021

@piggy123 děkuji moc, tak to máš krásné hodnoty kam se na tebe hrabu 😂. 18dpo 578 22dpo 2640 25dpo 5970 🤦‍♀️

supermatka
12. kvě 2021

@pepickovapavlinka jinak já v pondělí kdy byla jen 7mm dutinka byla už 6+4tt. 🤭

supermatka
12. kvě 2021

Jak to s tebou vypadá teď? Držím palečky 🎀

piggy123
12. kvě 2021

@supermatka díky 🍀 Pokud si měla později ovulaci, tak to nemůžeš počítat od menstruace, protože tvoje těhotenství je mnohem mladší a pak tě to zbytečně stresuje, že v určitém týdnu neodpovídá tak, jak by mělo.... Já jsem dnes dle menstruace 5+5 a ty 6+6, i když jsme měly stejně ovulaci... vidíš ten rozdíl?

supermatka
12. kvě 2021

@piggy123 to je pravda ale od ovu jsme stejně tak to zaostávám. Ovu jsem měla 15 nebo 16.4

supermatka
12. kvě 2021

@piggy123 já to hcg nemám jako ty, snad tu naději mám už kvůli dětem co se těší

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru