Hermelín v těhotenství škodí?

katolinka
10. dub 2018

Maminky je pravda že Hermelin škody měla jsem na neho chuť 5 dní a dneska jsem si ho osmazila jen tak lehce z kroketama a zeleninou, ale prej škodí

zelenaesmolda
24. říj 2018

@alcar no bylo by fajn kdybys nesirila bludy,to mas pravdu 🙂

alcar
24. říj 2018

@zelenaesmolda tak myslim, ze vetsi blud nez od tebe jsem v teto diskuzi jeste necetla. Hlavne ten mekky povrch... 😂😂😂 Ale jo, nejezte hermelin, ale cokoliv jineho s listerii klidne. Protoze my se tu prece bavime JEN O TOM HERMELINU! 🙈😂

kachnitkooo
24. říj 2018

@kristyn.g přesně tak 🙂 neznám jediný případ, že by někdo chytil listerii z hermelínu a následně potratil. Moje mamina ho jedla v těhotenství na kila a hle, jsem tady.. 😂 vyloženě vědecky toto tvrzení potvrzené není, je to jen hysterie z případné listerie, která je poslední dobou spíš v mražený zelenině z Polska, než v nějakým hermelínu 😉 nedávno jsem dokonce četla článek, že toto tvrzení je mýtus 😉

kachnitkooo
24. říj 2018

@alcar nebudeme jíste hermelín a vlastně všechnu zeleninu a mléčný výrobky aby nás nekrouhla listerie, pít vodu protože obsahuje plasty, jíst maso protože má salmonelu, sladkosti protože obsahujou cukr, pečivo protože to je moderní,.. A pak chcípnem hlady nebo se budeme živit syntetickou stravou jako nějací kosmonauti! Fakt dík, nechci.. 😂 to radši to riziko podstoupim a budu jíst co chci a kdy chci. 😉

priefi
25. říj 2018

@zelenaesmolda pokud tam neni ta bakterie, tak je to bezpecne 😅 salamounska odpoved 😂

priefi
25. říj 2018

@alcar btw.jsem na tom stejne jako Ty, nejsem nove prichozi.... to ze nereaguji na to, co se mi zda zcestne v cele diskuzu je jen proto, ze na to nemam nervy a cas 😅😉

zelenaesmolda
25. říj 2018

@priefi ano,presne jsem tak jsem to pochopila a napsala i ja ale samozrejme za kravy jsme my :D

lucikvr
26. říj 2018

Jedla jsem ho všechny čtyři těhotenství a nic mě nikdy nebylo. Děti jsou taky zdravé😉 takže v pohodě

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru