Hnědé špinění v 6. tt při námaze

mishko_s
27. črc 2021

Dobry den,

Jsem v 6tem tydnu tehotenstvi a mam obcasne spineni. Nekdy dva dny pak par dni nebo tyden nic a pak Zase. Dneska mam hnede spineni s “hlenem”. Pokud jsem v klidu Tak nic, Jakmile neco delam Tak to Zase zacne. Mate nekdo stejne zkusenosti? K doktorovi jdu zitra. Dekuji moc

mishko_s
autor
31. črc 2021

@maggie_ uz neni. Ve ctvrtek silne bolesti, nevolnost, nemohla jsem chodit zacala jsem krvacet hodne ruda krev. Patecni krevni test potvrdil hladina hormonu klesa takze je po vsem 🥺

mizumys
31. črc 2021

@mishko_s to me mrzi😢

pro89
31. črc 2021

@mishko_s Mrzí mě to … bohužel vím jaké to je , dokonce 2x … jednou hematom ( to přišlo jedno zaspineni v den MS a pak neskutečný krvácení s bolestmi ) po druhé 3 denní spineni což jsem po poslední zkušenosti hned konzultovala s lékařem a 4 den jsem šla na akutní laparo pro mimodelozni těhotenství . Mezi tím jsem čekala 2 roky , teď jsem měla doporučenou pauzu a v srpnu se začínáme snažit . Pořad věřím, ze se dočkáme 🙂 říká se , ze po potratu je pohnojeno a jde to v podstatě hned … bohužel u mě to tak nebylo, ale v okolí mám kamarádky u kterých to opravdu sedělo 🙂 držím palce ať se brzy zadari a přeji hodně sil …

maggie_
31. črc 2021

@mishko_s To mě mrzí 😏 věřila jsem, že to bude v pořádku... Neboj určitě své dvě čárky najdeš a dočkáš se svého uzlíčku 🍀 přeju hodně sil

mishko_s
autor
1. srp 2021

@mizumys dekuju 🥺

mishko_s
autor
1. srp 2021

@pro89 to je mi Lito. Jak brzo Jeste zkouseli znova po prvnim nevydarenem? Potratila jste dvakrat za sebou? To je fakt hrozny. Tak taky drzim pesti at vam to uz konecne vyjde!!

mishko_s
autor
1. srp 2021

@maggie_ dekuju, Ja taky ale bohuzel. Uvidime snad jednou 😊

pro89
1. srp 2021

@mishko_s vzhledem k tomu , ze po prvním potratu odešlo vše samo nemusela jsem na revizi jsme to zkoušeli v podstatě hned . Chvilku trvalo nez jsem dokrvacela , pak jsme to hned zkoušeli … to bylo v květnu , v říjnu biochemické a po dvou letech opět v květnu mimodelozni . Nějak nám to zatím není přáno 😞

mishko_s
autor
2. srp 2021

@pro89 to je mi moc lito Tak snad vam to nekdy vyjde!! Drzim pestiiii 😉

pro89
3. srp 2021

@mishko_s děkuji i já vám 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru