Hnědé špinění v 6. tt při námaze

mishko_s
27. črc 2021

Dobry den,

Jsem v 6tem tydnu tehotenstvi a mam obcasne spineni. Nekdy dva dny pak par dni nebo tyden nic a pak Zase. Dneska mam hnede spineni s “hlenem”. Pokud jsem v klidu Tak nic, Jakmile neco delam Tak to Zase zacne. Mate nekdo stejne zkusenosti? K doktorovi jdu zitra. Dekuji moc

jjasmina
27. črc 2021

@mishko_s je to bude anebo, u mě se vždy rozjela MS a bylo po všem

mishko_s
autor
27. črc 2021

@jjasmina jako ze to bude po vsem? 😳

klokanka31
27. črc 2021

@mishko_s Já mám zkušenost a špatnou 🙁 Taky jsem špinila hnědě, hlavně když jsem něco dělala. Doktorka mi dávala duphaston na udržení těhu a doporučovala klidový režim. Bylo z toho mimoděložní 🙁

jolal
27. črc 2021

@mishko_s nic to nemusi znamenat. Ja jsem hnede hodne spinila od 14dpo do 14tydne. 😊 zajdi za gynekologem, napise tabletky na podporeni tehu 🙂

barmo
27. črc 2021

Počkala bych co řekne dr… u mě to bohužel znamenalo konec těhotenství😔

mishko_s
autor
27. črc 2021

@klokanka31 to je mi lito 😳 uvidime zejtra co bude

mishko_s
autor
27. črc 2021

@jolal dekuju. Urcite zitra jdu Tak uvidime. Snad to bude ok vsechno

mishko_s
autor
27. črc 2021

@barmo Jojo pockam, nic jinyho delat nemuzu…🥺

jjasmina
27. črc 2021

@mishko_s neříkám, že u vás to bude stejné, jen, že je to velmi relativní, kolegyně i dost krvácela a donosila já nikdy, uvidite, co řekne dr 🙂

klokanka31
27. črc 2021

@mishko_s Snad to budeš mít dobrý...kdyžtak pak dej vědět

mamikry
27. črc 2021

@mishko_s V poslednim tehotenstvi jsem spinila cely sesty tyden, nic na udrzeni jsem nemela a malemu jsou ted dva mesice. 😉

mishko_s
autor
27. črc 2021

@jjasmina dekuju, at uz je zitra, cekani je ubijejici..

mishko_s
autor
27. črc 2021

@klokanka31 dekuju, urcite dam 👍

mishko_s
autor
27. črc 2021

@mamikry jeee Tak aspon mala spetka nadeje, dekuju a at se miminku dari 🙃

biciklissie
27. črc 2021

Já spinila všechny čtyři tehu. Dvě se udržely (dcera bude mít tři roky a s druhým jsem ve 30 tt, tak snad to vyjde) a dvě bohužel ne. Takže to opravdu může něco znamenat i nemusí. Moc držím pěsti...

martulka88
27. črc 2021

Já začala špinit v 8tt, našla drobný hematom kousek od miminka a dostala jsem dvoje léky a klidový režim. Uvidíš zítra.

mishko_s
autor
27. črc 2021

@biciklissie takze 50/50. Tak uvidime no… a hodne stesti do 30teho tydne ☺️

mishko_s
autor
27. črc 2021

@martulka88 Tak budu verit Jeste porad 🙌

biciklissie
27. črc 2021

@mishko_s Přesně. Nepřišlo se na to, čím to je. Hematom žádný, prostě se miminka přestala vyvíjet. U těch zdravých (snad) průběh se splněním ale stejný. Nebo podobný, možná bylo slabší. A silnější pak vždy kolem dnu, kdy bych měla MS. Brala jsem utrogestan, ale splnění bylo i tak. Zmizelo kolem 13 tt. Moc děkuji za přání a vám taky moc držím pěsti.

betthany
27. črc 2021

@mishko_s ja začala špinit 6+0 a bohužel to skončilo jako MT..

mishko_s
autor
27. črc 2021

@betthany 🥺

journals
27. črc 2021

Myslim, ze v 6.tydnu jeste spineni/krvaceni nemuze byt spojene s namahou. V 6.tydnu je jeste uplne jedno co se deje, protoze vajicko je sotva zahnizdene. Tam zadna cinnost svalu nemuze hrat roli. Je to opravdu 50:50

t_e_r_k_a
27. črc 2021

Já jsem měla to samé. Nad miminkem byl hematom, který postupně odcházel. Trvalo to tak ten týden, pak dobrý 😊

mishko_s
autor
27. črc 2021

@t_e_r_k_a blazne. Tak jeste budu doufat 🙌 dekuju moc za odpoved

mishko_s
autor
27. črc 2021

@journals je to zvlastni. Neni to ani namaha jsem zvykla behat dlouhe vzdalenosti a cvicit denne. Pokud sedim a nic nedelam-ok. Jakmile se jdu ven projit hned to tece 🧐

maggie_
28. črc 2021

@mishko_s Tak jak jsi dopadla 🍀

klokanka31
28. črc 2021

Taky by mě to zajímalo 🤔

mishko_s
autor
29. črc 2021

@maggie_ Tak nejak nijak. Na uktrazvuku byl videt tehotensky vacek ale nic v nem. Rikala ze jelikoz mam hodne dlouhej cycklus kolem 35dnu je mozny ze sem teprve misto 6tejdnu 4tejdny a jeste tam Neni nic videt. Nenaslo se nic proc bych krvacela zadny modrinky nic. Tak mi vzala krev aby se zjistila hladina HCA hormone a zitra jdu znova na krev jestli se hladina hormone zvysuje. Takze Tak nejak porad nic nevim. Ale dekuju za optani 😊

mishko_s
autor
29. črc 2021

@mishko_s hcg hormonu

maggie_
30. črc 2021

@mishko_s No tak pořád je naděje 🍀 tak to pak napiš, moc přeju, aby bylo vše v pořádku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru