Hodnoty HCG. Jaké jste měly?

drahotka
23. pro 2019

Ahoj všem, jsem těhotná, po prvni IUI. Jsem fakt šťastná, jen mě teď malinko vystrašila sestřička u gynekologa, která mi řekla, že hodnota hcg 585 není moc. Chtěla bych se vás zeptat, jaké hodnoty jste kdy měli, jestli si to pamatujete... Díky moc!

kuttu
23. pro 2019

@drahotka Podle hodnoty HCG se nedá nic usuzovat,jen to řekne,zda li je zena tehotna nebo ne...normálně se hcg nenabirá,takze plno zen hodnotu ani nezna...zalezi jaky tyden tehktenstvi jsi...aby to melo nějakou vypovidajici hodnotu,je zreba vzit hcg kazde dva dny a porovnat hodnoty,hcg by se melo zdvojnasobit i tak tovsle neznamená,ze je tehotenstvi prosperující...jde spise o to,ze od 1000 hcg je neco uz videt na ultrazvuku

jjasmina
23. pro 2019

Já když měla zpoždění cca 3-4 dny měla jsem hcg necelých 1000

terka80
23. pro 2019

@drahotka 5 dni spozdeni 700 hcg.kolik dni spozdeni si mela kdyz ti braly krev?

drahotka
autor
23. pro 2019

Já vím přesně, že jsem dnes 4+3, protože jsem po IUI. Včera večer jsem tedy byla 2 dny po vynechání a měla jsem 585. Jsem zdravotní sestra a mám možnost si vzít hcg kdykoli. Jenže nedělám na gynekologii a nejsem vševědoucí, takže i přesto, že jsem zdravotník, správné hodnoty neznám... Díky.

eva118
23. pro 2019

@drahotka to máš hodnoty úplně v pořádku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru