Interrupce. Je možná pouze v celkové anestezii?

helcapra
30. črc 2023

Bohužel jsem nechtěně těhotná. Rozhodla jsem se jít na potrat. Je interrupce možná pouze v celkové anestezii? Na internetu jsem se dočetla, že je možná i lokální anestezie, ale když se zkusím objednat, všude se nabízí jen celková anestezie. Máte s tím někdo zkušenost?

chybadel
30. črc 2023

@helcapra mě to po ZT dělali v celkové a bylo to pouze 15 minut..a ještě ten den za 2 hodky jsem šla domu takže i kdyby celková tak se toho neboj ☺️

chybadel
30. črc 2023

@helcapra nebo pak jde jeste chemicky a to jsou nějaké pilulky 2 myslím ti daji a spustí se ti to samo.. ale hodně děvčat říká, ze silena bolest jak hodně silná MS tak uvidíš.. porad se s doktorkou nebo v nemocnici nabídnou ti ty varianty, které se u nich provádí ☺️

hasara33
30. črc 2023

@helcapra poraď se svým gynekologem, stejně ti musí vypsat žádanku 😉 jinak do 8 týdne se může udělat UPT pomocí léků, ale pokud už to bude déle tak jen klasická kyretáž pod narkózou a pár hodin v nemocnici.... pokud se tedy něco nezměnilo 🤔jak říkám stejně musíš ke svému gynekologovi, takže ten ti doporučí nejlepší postup ..jo a nezapomeň se připravit, že za to relativně dost zaplatíš dle typu interrupce

hezz17
30. črc 2023

@hasara33 farmako interrupce je do 7+0
Pak uz instrumentalni

lencaa11
30. črc 2023

@helcapra je jen celková narkóza nebo pilulka ( u té samohrejme může bejt vedlejší účinek že neodejde vše a je nutná revize )

hasara33
30. črc 2023

@hezz17 aha no vidíš tak dokonce jen do 7 týdne 🤔

andelka
30. črc 2023

Buď farmakologicky nebo chirurgicky v celkové narkóze ( krátkodobé), nic mezi tím.

helcapra
autor
5. srp 2023

Tak se to vyřešilo. Měla jsem včera termín a nešla jsem. Nedokázala jsem to. No jo, bylo by to asi rozumné, ale nemohla jsem.

lencaa11
6. srp 2023

@helcapra 💜💜💜 držím palečky ať je vše v pořádku a věřím že vaše rozhodnutí vám láska vašeho vnitřního života se vrátí v odměně hodného miminka stala jste před velkým rozhodnutím ...

mama_mila
6. srp 2023

@helcapra moc držím palce a posílám 🍀, určitě jsi udělala správné rozhodnutí ❤️

andelka
6. srp 2023

@helcapra dobře,že jsi dala na svůj pocit. Pokud jsi to nedokázala, nebylo to správné rozhodnutí.

essis
7. srp 2023

@helcapra byla jsem ve stejné situaci a taky jsem nešla 🙂 je to správné rozhodnutí 👍

europa00
29. srp 2023

@helcapra hele ses dobra … až budeš mít uzlik vedle sebe budeš zo vnímat jsko nej rozhodnutí v životě… kdybys viděla jsk otěhotněla má kamarádka … první sex ženatý chlap … ona někdy neměla menses třeba půl roku takže ji to nenapadlo on tvrdil ze to bylo bezpečné ze to šlo ven … pak šla se zánětem mocaku k doktorovi a on ji říká no sky vy jste těhotná … myslela ze di děla srandu na ultrazvuku 12+1 potrat byl legální pouze do 12+0 zhroutil se ji svět v té chvíli … její dítě m/s teď 16 let a děkuje bohu za něho… vesmír proste fakt brutálně chtěl aby to dítě měla… drz se, ver mi ze někdy vesmír zamíchá tqk karty ze není Psk nic horšího nemoc mít děti.. tohle mimi si té vybralo opravdu není nic dulezitejsiho a věřím ze to tqk velmi brzy budeš cítit ❤️❤️❤️❤️ bude to dobrý ver mi a budeš za nej rada

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru