Jak na nízký tlak?

brabechanule
19. únor 2024

Holky help jsem 6tt a neustale se mi točí hlava...ráno, odpoledne, zkouším coca colu ale mám celkem na tyhle sladké pití svůj názor...stravuji se zdravě a ta Cola není vůbec dobrá...

petulkadodo
19. únor 2024

@brabechanule Popíjet během dne zelený nebo černý čaj a jako akutní doping kvalitní čokoládu.

nikoluherova19
19. únor 2024

@brabechanule taky se mi teď poslední dobou motá hlava a mám návaly horka.

uzivatelkapetra
19. únor 2024

@brabechanule dohánět to kvanty vody možná pomůže pokud nechceš sladké kofeinové dopingy, případně přírodní cukry, ovoce.

lujhu
19. únor 2024

@uzivatelkapetra mě pomáhaly v těhotenství, na motání hlavy studené nápoje ale ne sladké perlive vody s hromadou ledu 😄nebo nanuky , ale na nízky tlak jsem cucala bombony z nízkým obsahem kofeinu Coca Cola se my v těhotenství taky moc nechtěla pít a ani my nechutnala

krisstina93
19. únor 2024

Hodně pít, pravidelně jist, dat si něco sladkého, nebo klidně kafe, čerstvý vzduch, omyt se studenou vodou, rychle se nezvedat, dlouho nestat na jednom místě. Má trápí nízký tlak cely život, v tehotnestvi to bylo ještě horší, mohla sem dělat všechno, ale kolikrát sem se nevyhla tomu, ze sem sebou někde sekla. Když můžeš, tak si lehni a dej nohy nahoru.

petrab13
16. dub 2024

doporučuju hroznový cukr ráno a na cesty🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru