Jde poznat? Holka nebo kluk? (13+2tt)

jajjuska
25. led 2020

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat a poprosit, zda jde na této fotce poznat pohlaví miminka. Má patu na druhé noze na koleni, tak nevím, jetli to jde i tak... Když byste některá náhodou poznala a nebo tušila..podle hrbolku, atd., tak budu ráda za každý názor. Děkuji za odpovědi. 🙂))

ponikmonik
25. led 2020

Nepoznám nic. Kamarádka měla takovou fotku jako ty a má kluka.

lilian2111
25. led 2020

Na fotce pohlavní hrbolek bohužel vidět nejde :/

makra1988
25. led 2020

Jak by řekl můj muž :,, bude tooo-dite,, 😁😁😁ještě je brzy, z jistotou vám to řeknou po 20 tt i u kluka ❤️

krupka3
25. led 2020

Pokud by byl hrbolek to, co je vidět (to může vždy říct jistě jen dr nebo vy, když jste u celého utz), měla by to být holčička (vede podélně s páteří, nemíří nahoru). Ona ale může zkreslovat poloha miminka i to, že to třeba zrovna může být pupeční šňůra atd.

krupka3
25. led 2020

PS ber to s rezervou, tohle není opravdu ideální fotka na nějaké pevné určení.

95newmommy2020
25. led 2020

Mě už teda pravděpodobnost řekli na screeningu, určili to na 60% ani oni si nebyli fakt jisti. Krasne to bylo vidět na Utz v 19 týdnu. 🙂 to už jsem toho pindika viděla i já. Stejně sem to do ty doby nebrala, tak ze to bude fakt kluk. Až od toho 2. Screeningu, kdy mi to bylo potvrzeno, ještě dalším lékařem.

krupka3
25. led 2020

@95newmommy2020 Na prvním screeningu není pindík ještě, ale pohlaví se taky 100% určit dá, jen je třeba, aby to lékař uměl.

areh
25. led 2020

Mě třeba na prvním screeninku řekli na jisto kluka a každou další kontrolu ho jen potvrzovali.

capice35
2. únor 2020

Ahojda všem,poznal by někdo pohlaví z mé fotky??moc to není vidět a doktor neřekl 😁díky

lilian2111
2. únor 2020

@capice35 Taky není vidět hrbolek, má tam nožičku 🙂

luxda
6. kvě 2021

Pozná to někdo u mě

lilian2111
6. kvě 2021

@luxda Taky bych řekla kluk, ale nejde to vidět úplně na jistotu 😁

luxda
6. kvě 2021

@lilian2111 dr zase říká že holka 😃

lilian2111
6. kvě 2021

@lilian2111 Twzko říct jestli je to noha, nebo pahorek. A jestli pahorek tak trčí nahoru 😂 každopádně uvidíš. 🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru