Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je možné krvácení ve 4tt? 😞

monica2
29. led 2015

Maminky, tehulky, snažilky 🙂 Jsem ve 4Tt. A již dva dny mám silnější krvácení. Je to při tehu . normální? ☹ Mám jet po práci raději na pohotovost? Děkuji za rady a pomoc
Hezký večer Monika

ivet1987
29. led 2015

@monica2 Ve 4 týdnu spíš přijde normální menses a je možné že se mimčo neudrželo :( Kdys měla dostat měsíčky?

ivet1987
29. led 2015

@monica2 Teď koukám, že jsi v 8tt? Určitě jeď hned!

baya66
29. led 2015

@monica2 Taky bych jela hned na pohotovost. Držím palce.

monica2
autor
29. led 2015

Omlouvám se za nepřesný tt. Jsem v práci, mam fofr, pisu v rychlosti ☹ Hned po šichte letim na pohotovost. Mám slabe bolesti. Včera se to dalo přejít, ale dnes už je to vážně moc. Dekuji za rady maminky 🙂 ☹ snad bude drobeček v pořádku ☹

tarra27
29. led 2015

@monica2 drž se...někdy to může být i "jen" hematom, ale at na tebe kouknou určitě.....jed co nejdříve.

smardik
29. led 2015

@monica2 určitě do nemocnice, já krvácela ve stejnou dobu a byl to hematom

monica2
autor
29. led 2015

Tak holky, bohužel se nedalo nic dělat. O drobečka jsem přišla ☹ Děkuji Vám. A přeji hlavně zdravíčko do budoucna 🙂

vercik83
29. led 2015

@monica2 to je mi líto, ať se brzy zadaří a zdravej

sarka11
29. led 2015

@monica2 To mne mrzí ☹ , moje první těhotenství skončilo stejně, ale druhé a třetí už dopadlo dobře 😉

lrg
30. led 2015

@monica2 Je to smutné, ale je to asi osud. Vím, že jsi tady na začátku těhu v diskuzi řešila nějaké potíže, tak to život nakonec vyřešil za tebe. Držím palce ať se ti daří 🙂

simdan
6. únor 2015

Cítím s Tebou,zažila jsem to také a dlouho jsem se z toho dostávala,člověk musí být pozitivní a hlavně mít kolem sebe oporu,určitě se zadaří,přeji hodně sil,bude zase fajn 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli