Je možné, že v 7tt doktor neviděl dvojčata?

veverkamaminka
18. lis 2017

Dobrý den, Ahoj

Jsem v 7 týdnu těhotenství 6+3 a byla jsme u doktora poprvé 6.11. v pátým týdnu a byla vidět malá tečka co už měl 3,6 mm a to bylo pondělí a ve čtvrtek 9.11. už měl přes 6 mm a mám pocit , že mám v sobě dvojčátka.
Je mi pořád blbě, mám větší prsa a bolí mě a častý močení což je v pořádku, aspoň víme , že tam rostou, jelikož jsem v 5tt drobně krvácela. Doktor říkal , že kdyby 20.11. se dobře nic nevyvíjelo tak by to v čas vyndal, ale mám pocit , že je vše v pořádku.
Je možné , že tam jsou a on je neviděl jelikož to bylo moc malé a mohli být v zákrytu za sebou nebo se jednalo o jednovaječné či dvojvaječné a kdy by je asi tam mohl vidět? A když jdu 20.11. v pondělí na kontrolu , dá mi již poslechnout srdíčko a průkazku? Nebo je na těhotenskou průkazku brzy?
Pardon , že píšu nesmyslně více otázek, ale abych něco nezapomněla, tak píšu jak mi to pod ruku a mysl a jazyk přijde.

luci_ela
1. led 2018

@kaculka2014 Jooo aby neztvrdl 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru