• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je špinění na začátku těhotenství normální?

2. ledna 2016 
Dobry den ma takovy mensi problem s krvacenim v tehotenstvi. 1.7 jsem mela dostat menstruaci a neprisla.Delala jsem si teh.test a ten mi ukazal slabe ze jsem pozitivny. Dnes jsem zacala krvacet a nevim co stim mam delat ci jak se zachovat. Prosim o radu.Dekuji
9. črc 2014 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
můžeš špinit prakticky celé těhotenství,ale pokud se tam objeví krev,hned za gynekologem ;)
9. črc 2014 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarmilaodlozilova zašla bych na gyndu. Možná se to neudrželo, to je hodně časté, že po slabším pozitivním testu přijde MS. Co říká test?
9. črc 2014 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ,jsem v 6tt a také jsem špinila nebo špinim.Jelikož sem měla zdravotní problémy tak mě vyšetřovala doktorka a přitom mi na to špinění přišla .Byla jsem strašně vyděšená a doktorka mě eště víc vyděsila ale poslala mě na krevní testy po 48h. celou dobu jsem byla jako na jehlách protože sme se o miminko snažily 3roky a když se stal zázrak tak najednou problém. Když sem si šla pro výsledky tak už na mě sestřička v čekárně volala že výsledky sou přímo výborný . Málem sem brečela štěstím a i když nikdy není úplně vyhráno tak sme aspon klidnější ... Za 48 h nám Hcg stouplo z 5350 na 11277 .Holky neváhejte a raději šup k doktoru jistota za 60kč která je k nezaplacení...Držím všem moc Palce
29. říj 2014 v 16:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, v sobotu jsem začala večer špinit, docela rychle to přestalo a v neděli večer začalo zase, když jsem šla na wc, vypadly ze mně i sraženiny...zvažovala jsem, že to může být krvácení, které se může dostavit místo MS, zrovna by termín odpovídal, tak jestli jít k doktorovi. Hned v pondělí jsem raději upalovala bylo to jen tři dny po kontrole, kdy už bilo srdíčko, dr. nenašel srdeční akci, takže zamlklý potrat. Tak už jsem i po revizi:(. Byla jsem v 8tt. Takže bych žádné špinění nepodceňovala a pro klid duše šla k doktorovi. Nikdo Vám hlavu neutrhne a pro Vaši pohodu bude lepší, když ze sebe uděláte klidně i hysterku.
1. pro 2014 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj, tak ja mela tyden zpoždění ms, ktere mam jinak pravidelne.. mela sem negativní testy ale vsechny priznaky. Dnes jsem se rano vzbudila se zavrati a chtelo se mi zvracet, bylo mi fakt ouvej... a hodinu na to jsem to s krecemi dostala (normalne o prubehu ms ani nevim) ... bojim se ze sem mohla byt a potratila sem ... navstevu doktora jsem mela v planu pristi tyden :( co si o tom myslite vy?
18. pro 2014 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
U všech 4 těhotenství jsem špinila. 3 jsem donosila, čtvrté potratila.
1. led 2015 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Já špiním už cca 2 týdny.. Včera jsem byla u dr. a potvrdili mi těhotenství (5+2). Dostala jsem Utrogestan a doufám, že zabere! Docela mě to znepokojuje. Špinila jsem i u prvního těhotenství, ale to už je 6 let, tak si vše nepamatuju.. Mám pocit, že cokoliv doma udělám, špinění se zhorší.. Ale zase pořád ležet nemůžu, mám doma už 6 letého raracha.. Bude lepší nechat si napsat PN, co myslíte?
10. led 2015 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Já špinila u druhehé dítka a myslela jsem,že je to OK.Páč kámoška mi říkala,že to tak někdy bývá,když se vajíčko zahnizďuje.
Gynekolog ale zjistil,že jsme měla hematom a kdyby prasknul,tak by vzal sebou i miminko :frowning2: .Napsal mi Utrogestan a klidový režim.
Naštěstí vše dobře dopadlo a doma máme krásného syna :wink:
12. únor 2015 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky prosim o radu v čera jsem měla dostat menzes ale jinak ji nemam pravidelnou a zrona dnes jsem bila na wc a na toaletaku jsem měla slabe a ružove krvaceni co to znamena nebo spiš mam jse bat děkuji předem za odpovědi
26. únor 2015 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobry den chtela bych se zeptat sem poprve teh...mam 6+5 tyd.. a zacala sem slabe spinit je to normalne ?nebo bych mnela nastivit doktoraa.. :unamused:
6. čer 2015 v 17:58  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
odporucala by som navstevu lekara. prve tehotenstvo bolo po IVF, 15 dni po transfere som zacala spinit slabo a o dva dni sa rozbehlo krvacanie. potrat sa uz nedal zastavit.
10. čer 2015 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj baby chcem sa'pridav'v piatok som krvacala len na jednu vlosku rano a potom to'prestalo a nekedi mam ruzove spinenia keť sa urriem na papier čo to'meže biť som v 6 tyzdni :frowning2: 4 krat so'potraťila
9. zář 2015 ve 21:08  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem lehce špinila v 5. a 6. týdnu vždycky 2 dny. Bylo to po sexu. Doktorka mi řekla, že máme do 3. měsíce sex vynechat. Od té doby jsem nešpinila ani jednou.
28. říj 2015 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem také místo mensesu jen dva dny špinila..., tak mi držte palečky ;)
25. pro 2015 ve 23:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj...jsem cca v 6 tydnu....dnes vecer jsme mela takovy hnedy výtok...snad to není nic vážného...jít ki lekari nebo to vydrzet do 4.1. kdy jsme obědnana?
30. pro 2015 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky špiním u 14 dní, jdu na ko 4.1. , uvidíme... jsem v 8. týdnu a beru Ascorutin, Utrogestan mi nedělá dobře.
2. led ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek