• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je špinění na začátku těhotenství normální?

5. února 2017 
Dobry den ma takovy mensi problem s krvacenim v tehotenstvi. 1.7 jsem mela dostat menstruaci a neprisla.Delala jsem si teh.test a ten mi ukazal slabe ze jsem pozitivny. Dnes jsem zacala krvacet a nevim co stim mam delat ci jak se zachovat. Prosim o radu.Dekuji
9. črc 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžeš špinit prakticky celé těhotenství,ale pokud se tam objeví krev,hned za gynekologem ;)
9. črc 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmilaodlozilova zašla bych na gyndu. Možná se to neudrželo, to je hodně časté, že po slabším pozitivním testu přijde MS. Co říká test?
9. črc 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,jsem v 6tt a také jsem špinila nebo špinim.Jelikož sem měla zdravotní problémy tak mě vyšetřovala doktorka a přitom mi na to špinění přišla .Byla jsem strašně vyděšená a doktorka mě eště víc vyděsila ale poslala mě na krevní testy po 48h. celou dobu jsem byla jako na jehlách protože sme se o miminko snažily 3roky a když se stal zázrak tak najednou problém. Když sem si šla pro výsledky tak už na mě sestřička v čekárně volala že výsledky sou přímo výborný . Málem sem brečela štěstím a i když nikdy není úplně vyhráno tak sme aspon klidnější ... Za 48 h nám Hcg stouplo z 5350 na 11277 .Holky neváhejte a raději šup k doktoru jistota za 60kč která je k nezaplacení...Držím všem moc Palce
29. říj 2014 v 16:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, v sobotu jsem začala večer špinit, docela rychle to přestalo a v neděli večer začalo zase, když jsem šla na wc, vypadly ze mně i sraženiny...zvažovala jsem, že to může být krvácení, které se může dostavit místo MS, zrovna by termín odpovídal, tak jestli jít k doktorovi. Hned v pondělí jsem raději upalovala bylo to jen tři dny po kontrole, kdy už bilo srdíčko, dr. nenašel srdeční akci, takže zamlklý potrat. Tak už jsem i po revizi:(. Byla jsem v 8tt. Takže bych žádné špinění nepodceňovala a pro klid duše šla k doktorovi. Nikdo Vám hlavu neutrhne a pro Vaši pohodu bude lepší, když ze sebe uděláte klidně i hysterku.
1. pro 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, tak ja mela tyden zpoždění ms, ktere mam jinak pravidelne.. mela sem negativní testy ale vsechny priznaky. Dnes jsem se rano vzbudila se zavrati a chtelo se mi zvracet, bylo mi fakt ouvej... a hodinu na to jsem to s krecemi dostala (normalne o prubehu ms ani nevim) ... bojim se ze sem mohla byt a potratila sem ... navstevu doktora jsem mela v planu pristi tyden :( co si o tom myslite vy?
18. pro 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
U všech 4 těhotenství jsem špinila. 3 jsem donosila, čtvrté potratila.
1. led 2015 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Já špiním už cca 2 týdny.. Včera jsem byla u dr. a potvrdili mi těhotenství (5+2). Dostala jsem Utrogestan a doufám, že zabere! Docela mě to znepokojuje. Špinila jsem i u prvního těhotenství, ale to už je 6 let, tak si vše nepamatuju.. Mám pocit, že cokoliv doma udělám, špinění se zhorší.. Ale zase pořád ležet nemůžu, mám doma už 6 letého raracha.. Bude lepší nechat si napsat PN, co myslíte?
10. led 2015 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já špinila u druhehé dítka a myslela jsem,že je to OK.Páč kámoška mi říkala,že to tak někdy bývá,když se vajíčko zahnizďuje.
Gynekolog ale zjistil,že jsme měla hematom a kdyby prasknul,tak by vzal sebou i miminko :frowning2: .Napsal mi Utrogestan a klidový režim.
Naštěstí vše dobře dopadlo a doma máme krásného syna :wink:
12. únor 2015 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky prosim o radu v čera jsem měla dostat menzes ale jinak ji nemam pravidelnou a zrona dnes jsem bila na wc a na toaletaku jsem měla slabe a ružove krvaceni co to znamena nebo spiš mam jse bat děkuji předem za odpovědi
26. únor 2015 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den chtela bych se zeptat sem poprve teh...mam 6+5 tyd.. a zacala sem slabe spinit je to normalne ?nebo bych mnela nastivit doktoraa.. :unamused:
6. čer 2015 v 17:58  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
odporucala by som navstevu lekara. prve tehotenstvo bolo po IVF, 15 dni po transfere som zacala spinit slabo a o dva dni sa rozbehlo krvacanie. potrat sa uz nedal zastavit.
10. čer 2015 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby chcem sa'pridav'v piatok som krvacala len na jednu vlosku rano a potom to'prestalo a nekedi mam ruzove spinenia keť sa urriem na papier čo to'meže biť som v 6 tyzdni :frowning2: 4 krat so'potraťila
9. zář 2015 ve 21:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem lehce špinila v 5. a 6. týdnu vždycky 2 dny. Bylo to po sexu. Doktorka mi řekla, že máme do 3. měsíce sex vynechat. Od té doby jsem nešpinila ani jednou.
28. říj 2015 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem také místo mensesu jen dva dny špinila..., tak mi držte palečky ;)
25. pro 2015 ve 23:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...jsem cca v 6 tydnu....dnes vecer jsme mela takovy hnedy výtok...snad to není nic vážného...jít ki lekari nebo to vydrzet do 4.1. kdy jsme obědnana?
30. pro 2015 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky špiním u 14 dní, jdu na ko 4.1. , uvidíme... jsem v 8. týdnu a beru Ascorutin, Utrogestan mi nedělá dobře.
2. led 2016 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem. Mam dotaz cekam sve prvni miminko a jsem nadsena. Dnes jsem byla na kontrole a jsem v 6tt
Pri vaginalni sonde jsem spinila a doktor me ujistoval ze se to stava. Muze to byt cisteni sliznice. Ale nesmi to prejit do krvaceni. Mam predepsano brat Ascorutin a Uttogestan. Jenze ja mam letet na dovolenou v utery a na tri tydny tu nebudu. Doktor mi dal par rad a ted nevim zda mam letet nebo ne. Poradite nekdo. Ma nekdo stejnou zkusenost. Dekuji
5. led ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdy jsem nespinila :O
18. led v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dozvedela ruzne veci. Ale co na kontrole v den odletu to jest 10.1.2017 mi bylo receno ze muzu ject nebot spineni prestalo. Ted v prubehu dovolene se obevilo 2dny a jen malinko. Jenze vcera to je 28.1.2017 jsem cely den citila napnute brisko a vecer kolem 19h jsem zacala mit desne krece. Ale takove az jsem nevedela co mam delat a jak mam lezet. Pote jsem sla na wc curat a tam to zacalo vypadal ze me kus hlenoveho krvaveho neco. A bolesti trvali dal usnula jsem az neco po pulnoci uz teda bez bolesti. Vim ze bych mela jit k lekari jenze zde na Sri Lance se mi moc nechce jen uz z toho duvodu jak vydim jak to tu vypada. Takze musim vydrzet do 1.2.2017 to uz budu v CZ. A co si myslim ze jsem asi mela potrat ikdyz si to nechci pripustit. Co si otom mysli nekdo z vas. Prosim napiste
29. led ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bez kontroly nezjistíš. Mohl to být potrat a nemusel. Záleží jaká to byla krev
29. led v 15:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deenda držím palce , aby to potrat nebyl. Jsem v Kambodži a odpocitavam dny, jak se tesim domu, aby me někdo zkontroloval. Ja celou dobu beru 0-0-2 vaginalne utrogestan. Myslim na tebe .. protože ja bych tady taky nesla. A mám strach každy den. Doktor me taky poslal , ue letět muzu. Ze pokud mám potratit, tak to muže byt i doma u tv
29. led v 15:39  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luska__ Ahojky jo tam je krasne taky jsme tam courali. Jinak dnes jsem byla v nemocnici a hned se mi chtelo brecet jak se dokazou zachovat. Doktor tam zadny nebyl a ze si mam pockat az na pohotovost. Az kdyz jsem se rozcilila a zacala nadavat tak me poslali jinam na kontrolu. Ale hrozne chovani k pacientum. Tak jsem sla a tam bylo potvrzeno potrat. A to ze krvacim je ze se to musi uklidnit a sliznice vypada dobre ze nemusim jit na cisteni. Takze jsem to oplakala i s pritelem nebot to bylo ke prvni a moc jsme se tesili. Jen si rikam ze je to pro nektere z nas nespravedlive. Slušný clovek nic a naka smudla nebo fetka atd... tem to jde.
1. únor v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deenda tak to me moc mrzí, říkat ze vim, jak ti je nechci a ani nemám právo. Samozřejmě jako každá si přeju, abych to nikdy nemusela zažít. Ale nastesti v tvym případě , ze si samo tělo s tim poradilo. Ja se dozvím v pondělí , jak na tom jsem. Mohla to byt treba infekce z bazenu? Nekoupala jsi se? Dejte si 2 mesice pauzu a potom uz vše zase bude dobrý. Ja litala 8 měsíců po doktorech 4/16-11/16 a kdyz jsem se rozhodla jít do CaR , tak sup, kdyz se to samozrejme před dovolenou nehodilo. 18.1 potvrzeno ulz a 19. Odlet. Držím palce ať příště dopadne vše jak ma. A s těmi fetkami( to nejsou jen ony, ale takových individui je mnoho) ahoj L.
2. únor v 07:06  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, také se vám svěřim. V 8 týdnu jsem slabě jednorázově zakrvacela, ihned jsem sla k doktorce, na ultrazvuku vse ok, ani pry nevidela v okolí plodu žádnou modrinu. Dostala jsem Ascorutin a dodržuji klidovy režim. Krev me již netrápí ale jen do te doby nez jdu na velkou, jakmile trochu zatlacim, krev se objeví opět jen jednorázově . Opět jsem sla k dr. Prý tam mam asi někde srazenina, ale v okoli mimi ji neviděla. Ted se asi budu bát chodi na wc. Co myslíte?
2. únor v 10:35  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luska__ ahojky. Tak uz to mam 100% potvrzene. Dned jsem byla jeste na odberu krve v pondeli budu mit vysledky. Jinsk dnes jsem byla u meho doktora jeste ze je tak suprovej dokaze vse vysvetlit a opravdu se chova jako by byl rodina. Takze mam si nechat aspin 2 mesice odpocinek a pak se pokusit o mimco. A hlavne prej nemam bulet a truchlit. Nebot to prej mi nepripada. Mam se bavit jako vzdy. Jinak ano koupala jsem se obcas v bazenu a ani me nenapadlo ze by to mohla byt infekce. Takze ted udelam za tim tlustou caru a zacnu dal si uzivat a pak snad casem se to povede. :wink:
2. únor ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deenda budu rada, kdyz mi casem das vedet,ze vse v poradku a ze se miminko povedlo. Me gynekolog upozornoval na bazen nejvic. Rekl,ze pouze s tim specialnim tamponem a jeste treba na chvili a vyndat. Vezla jsem jich 12 a pouzila za 16 dni asi 4 spotrebovala. Ted se uz asi 3h kroutim bolesti bricha. Tlaci me jako bx neco na konecnik. Picha me vse. Mam sttsch. Uz chci byt doma
2. únor ve 14:42  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luska__ ahojky. Ano dam vedet doufam ze to snad priste dopadne dobre. A o tech tamponech jsem cetla ale ani me nenapadlo se doktora nato zeptat. Ani doktor mi to nerekl. Hold snad priste budu chytrejsi. Budu ti drzet palecky at to nic neni a je vse v pohode. Me to chytlo z niceho nic bolelo brisko jako bych mela zarazene prdiky pak ty desne krece a krvaceni. Ale asi u kazde to muze probihat jinak. Nechci te strasit. Budu na tebe myslet a dej prosim vedet jak to probiha a jak ti je. A hlavne nato moc nemyslet. :thumbsup:
2. únor v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Jak je. Snad je vse v poho.
3. únor v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deenda pokud je to me :slight_smile: tak uz jsme v Ho Chi Minhu a zítra uz let domu. Doktor v pondělí ve 14:15. S přítelem ale říkali, ze pokud bude vše Ok, je terminátor. To co jsme zažili za posledních 24h bylo šílené :slight_smile: cesta z Kambodži do Vietnamu , kde z 12h bylo 21 :flushed:🤦:tone2:‍♀️ Ozvu se
4. únor v 15:31  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek