Je vám zle v 1. trimestru, když máte prázdný žaludek?

dadanana
17. únor 2015

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jesti ma někdo podobný problém jako já. Jim pravidelně dase říct ze kazdy dve hodiny něco musim sníst, jak mam jen trošku prázdný žaludek je mi zle :D je to normální?🙂 nevolnosti jinak dase říct nejak extra velký nemám, jen kdyz mam hlad :D

bbibianca
3. bře 2015

@ludul Eliáše bude mít kamarádka. Já žádného Matyáše neznám. Tak ho budeme mít my 🙂

cvoli
3. bře 2015

@ludul Matyášek mi neprošel u manžela. Stejně jako Tadeáš, Samuel aj. 😀

kriss9
3. bře 2015

Já to mám přesně naopak :D Když se ráno probudím hladová, tak mám plno energie a vubec mi není špatně. Ale jakmile něco sním, do pul hodiny zle a únava až hrůza. A když dlouho nejím tak je mi zase dobře. Ale vždycky sem byla ,,jiná" takže tak :D

tulipanecek
5. bře 2015

Mě je špatně tak i tak 😒 Mužů jen přesnídávky, jogurty, piškoty, ovoce a zeleninu...a sem tam nějakou buchta a to jen ráno...jinak vše vyvracím....hrůza... 😖 Snad to brzy přejde... 😉

anjelita
5. bře 2015

je to naprosto normalni. Vzdycky mej po ruce aspon krekry.

ajina10
16. bře 2015

@lulu85 trpím stejne jako ty bleeeeeeee.. A taky nevim ..

xnanulkax
9. dub 2015

@lulu85 me pomaha kdyz si udelam zeleninovy dzus do kteryho dam kousek zazvoru. ale se zazvorem pozor, nejist kazdy den, to neni dobry.Zkratka nic neprehanet 🙂
Vcera mi bylo spatne dala jsem si saltovou okurku a bylo mi proste bajecne 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru