Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jsem těhotná a bojím se, že o miminko opět přijdu

moxha
5. črc 2018

Ahoj ženy
Jsem těhotná.Podle poslední ms bych měla být 6+5,ale na UZ byl jen žloutkový váček s naznačenou embrionální strukturou,která byla tak malá,že nešla změřit.A aby toho nebylo málo mám tam i malý hematom.Další kontrolu mám ve čtvrtek.Moc se bojím,aby to tentokrát už vyšlo.Mám za sebou spont.potrat v 5 týdnu v listopadu 2017 a revizi po zamlklém těhotenství v 7 týdnu v březnu 2018.Nevím kdy byla ovulace ( normálně mívám cyklus 28 dní a ovulaci 14-16 dc).Jenže po revizi jsem ms dostala za 29 dní ( nepočítám den revize)A v květnu po 25 dnech a v červnu už nedošla .Máme ještě šanci?

guinea
5. črc 2018

@moxha Určitě ano! To těhotenství může být i o týden dva mladší, pokud máš ovulaci třeba ke konci cyklu. Už jsem tu četla na Koníku příběh, kdy se holka taky ptala, co má dělat, na UTZ nic vidět nebylo a doktor jí hnal na revizi. Nikam nešla, počkala týden, a pak už bylo na UTZ vidět srdíčko a narodila se jí zdravá holčička.

michalelka
5. črc 2018

Určitě šance je. Ony i ty odhady týdnů, hlavně takhle v začátku, jsou úplně ne 100%.. snáz se být co nejvíc v klidu a jistě se srdíčko brzy objeví. Nejsem si úplně jistá, ale u syna byla srdeční akce tuším okolo 8-9tt až.. a teď tu vedle mě spí.. držím pěsti!

jaaaninda
5. črc 2018

@moxha naděje je vždycky, především když nevíš kdy byla ovulace. Mimčo může být mladší než jsou počty dle ms.

urtica
10. črc 2018

Ahoj , stalo se mi totéž, co píše @moxha - v nemocnici mi tenkrát řekli, že je nejlepší přijít příště nejdřív tak v 8 tt, že těch případů, kdy to vypadá nic moc na uz a pak je to Ok, je spousta a matky se zbytečně stresují. Držím palce.

urtica
10. črc 2018

Ještě mě napadlo - nenabrali Ti hcg? U mě tenkrát sledovali, zda stoupá - chodila jsem co dva dny na odběry...

preiba
10. črc 2018

Klid. Já měla váček prázdný v 5.tt,po embryu ani památky a za týden tam bylo i s bijícím srdíčkem..
Někdy může být mladší i o dva týdny.. Takže klídek... A hematom... To jsem zase takhle jela v sedmém týdnu na pohotovost, že jsem zašpinila a hle hematom.
Dostala jsem Utrogestan a vstřebal se..
Jinak miminko ten týden co bylo mladší dohnalo minulý týden ve 14.tt... Takže se zkus stresovat co nejméně a když nevíš, zeptej se svého doktora na vše co Te trápí... Lepší než nad tím potom hloubat... 🙂 Hodně štěstí ❤️

martinanat
13. srp 2018

@moxha jsem na tom podobne. V listopadu 2017 jsem ve 20tt po tritydennim krvaceni musela porodit chlapecka. Bylo to sileny.ted jsem tehotna znovu.Zitra jdu k doktorovi a bojim se, ze to zase dopadne spatne. Poboliva me dole bricho, zatim zadne spineni, ale strach mam sileny.

normalnimatka
13. srp 2018

doporučuju jít k doktorovi pozdějc. ušetříš si stresy s tím, jak to vyjde, nebo nevyjde. tak od 9. týdne. a strach, jeslti to vyjde, nebo ne, ti fakt nepomůže. nikomu;)

Sem začni psát odpověď...

Odešli