Používáme cookies. Více informací zde. OK

Jsem těhotná a mám rýmu. Žádnou chemii nechci. Doporučíte mi něco jiného?

Jsem těhotnáRýma v těhotenstvíPrvní trimestrCo mohu v těhotenstvíBylinky v těhotenstvíLéky v těhotenství6. týden těhotenství
baru7889
9. říj 2019

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Dnes jsem 5+3 a probudila jsem se s hroznou rýmou, cítím, jak mám úplně ucpané dutiny, jak kdyby mi měla prasknout hlava 😅 Máte nějaké rady co můžu brát nebo co by mi ulevilo od nachlazení a hlavně od té rýmy? Nechci zbytečně nějakou chemii, tu až jako poslední možnost.

katerina_j
9. říj 2019

Mne nejlíp pomáhá Vincentka 🙂

hanasedla
9. říj 2019

@baru7889 když nechceš použít chemii tak bych doporučila rýmovník promnout listy mezi prsty a čichat a nebo udělat sirup návod najdeš na internetu.jinak pro akutní pomoc mořská voda.

nazka
9. říj 2019

@baru7889 od justu eucasol

jitkaem
9. říj 2019

Rhino konvicka na vyplach. Ne kazdy to zvladne 😊

gamboland
9. říj 2019

Konvicku zvladne kazdy 😉 Je to fakt super vec, sic stoji asi 250kc (kus plastu), ale vydrzi na veky. Hlavne se toho nebat, zvladl jsem to i ja a to mam panicky strach z vody 🙂

jitkaem
9. říj 2019

@gamboland ja to zvladla asi az na popaty 🙈🙈🙈😁😁😁

nanyh
9. říj 2019

Ahoj. Zrovna včera jsem byla v lékárně. Jsem 7+6 a jediné co mi dala a co mohu je mořská voda. Ale i to mi pomáhá 😊

martiniquest
9. říj 2019

Ryma se snad ani lecit neda, to se proste musi vydrzet. Udelej si caj a zalez do postele.

hasara33
9. říj 2019

@baru7889 ahoj, dr. Weiss - rýma STOP, je to jen z bylinek a vhodné pro těhotné, protáhne ti to nos až k mozku 😀😀 ale opravdu pomáhá 😉

kiki1912
9. říj 2019

@nanyh trošku Tě vyvedu z omylu mám rýmu jak šráky už dva dny a volala sem dnes k doktorce co můžu a řekla mi že rýmovník-rostlinu(buď mazat tou šťávou z něj a nebo k němu čichat) dál do aroma lampy eukalyptus a čichat to. Inhalovat Vincentku a nebo od dr. Weisse Rymastop a nebo Pinosol

Ale chtěla bych říct že sem pouze do téhle diskuze přispěla dobrou radou a sem 24+3tt

nanyh
9. říj 2019

@kiki1912 Ale já myslela vyloženě sprej do nosu

kiki1912
9. říj 2019

@nanyh sprej můžeš použít ten Rymastop od dr. Weisse a Pinosol taky

nanyh
9. říj 2019

@kiki1912 Joo tak to jsem nevěděla. Mě včera v lékárně dala jen tu mořský sprej 🤷🏼‍♀️Tak děkuji, dobrá rada i pro mě. Je to šílený, jak člověk nemůže nic. 😅

meronym
9. říj 2019

Doporucuji rymovnik (jak uz tu zaznelo). Synkovi (3r.) pri ryme pridavam par listku do caje, opravdu moc pomaha.

nika82
9. říj 2019

@nanyh môže sa toho viac treba len hľadať. toto písala dr https://mamaaja.sk/chore-dieta/tehotenstvo/teho...

baru7889
autor
10. říj 2019

@hasara33 Tak jsem si ho koupila a musim souhlasit, protahl me vazne az do mozku 😄 takze dekuji za tip 👍

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru