• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem v 7tt a vůbec mě nebolí prsa. Je to normální?

26. června 2013 
Ahoj těhulky, mám takový problém nebo spíš divný pocit. Všude čtu jak všechny těhulky hned snad od prvního tt bolí prsa,ale mě pořád nic. Jsem v 7tt. Nevím jestli je všechno ok. Nemáte s tím nějaká zkušenost? Děkuji
26. čer 2013 v 11:09  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedelej si starosti, to nuc neznamena. Me taky prsa nebolely :wink: To ma kazdy jinak.
26. čer 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara025 mám za sebou dvě těhotenství a ani u jednoho mě prsa nebolela. Takže klid :wink:
26. čer 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě prsa někdy bolela, jindy zase ne...furt jsme se bála zmlklého těhotenství, ale nakonec to bylo v pohodě.
26. čer 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veškeré příznaky těhu jsou všeobecné a je to u každé těhulky jinak...některá nemá žádné, některá má to, jiná ono....
26. čer 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
u prvního těhotenství mě nebolela, u druhého hrozně ale asi mezi 10-16tt, to mi bolela i peřina na přikrytí.
26. čer 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvních dvou těhotenství mi nebylo nic a třetí jsem poznala právě podle toho, že mě děsně bolely prsa, takže každé těhotenství je jiné. Já to přisuzuju tomu, že poprvé jsem o dítě hodně brzo přišla, druhé se narodilo zdravé a já ho kojila a teď si ty prsa možná na to kojení vzpomněla, tak se ozývají, že zapínají pohotovostní režim :D
26. čer 2013 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek