Jak je možné, že někdo má na UTZ v 6tt jen pidi bublinku a někdo už celé tělíčko?

konikponik
5. bře 2018

Ahoj holky.
Mám dotaz... možná úplně hloupý, ale přeci jen se zeptám.

Jak je možné, že někdo má na UZ v 6tt jen pidi bublinku a někdo už celé tělíčko?

Díky 🙂

vanea
5. bře 2018

Myslím že celé tělíčko to asi ještě nebude, spíš takový ten "červík" 🙂 odvíjí se to od kvality ultrazvuku a taky je dost možné, že se občas maminky pouze domnívají, ve kterém jsou týdnu a skutečnost je jinde. V 6 tt miminko vypadá takto : https://cdn1.medicalnewstoday.com/content/image...
Z mé zkušenosti - byla jsem u doktora se super ultrazvukem v 6+0 a byla to kulička s tlukoucím srdíčkem, to tam bylo hezky vidět, jak ťukalo=) Přidávám moje utz, jeden 6+0 a druhý 13+0 myslím

konikponik
autor
5. bře 2018

užasný...děkuji moc,...

a ten obrázek je super... už si konečně svůj UZ mohu ,,domyslet" 😀

máš krásné fotečky

neria55
5. bře 2018

Ono záleží na tom jak je kvalitní uzv, já chodím na uzv, na kterém mi dělal i screeningy, takže top kvalita 🙂. A taky záleží jak moc to přiblíží, zvětší. Fotky shora, 7+0 (cca 1cm), 8+1(1,87cm), 9+1 (2,47cm) 🙂

neria55
5. bře 2018
konikponik
autor
5. bře 2018

no tak to je masakr! ..takový mega rozdíl.. a přitom jen týden

priefi
5. bře 2018

@konikponik az takove rozdily ne, ale je mozne, ze mimco se chytilo pozdeji a v 6tt (v souvislosti od ms) muze byt jedno mimco dal ve vyvoji nez to druhe u jine zeny 😉 Dokonce u dvojvajecnych dvojcat lze poznat, ktere je starsi, rychleji uchycene 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru