Kdy jde rozpoznat, že gestační váček je prázdný?

vladka94
1. dub 2014

Ahoj maminy 🙂 je mi 20 a před týdnem jsem zjistila že jsem těhotná. doktor řekl že jsem ve 3/4tt, ted teda spíš v tom 4tt. četla jsem jeden článek že gestrační váček může být prázdný. my jsme se o miminko snažily a jsme moc rádi že jsem těhotná ale ted se bojím že gestrační váček je prázdný. mám ale všechny příznaky že jsem těhu a doktor nic nenaznačil, na kontrolu jdu až za 3 týdny a hrozně moc se bojím. prosím poradte co ted můžu dělat?

ivasad.
1. dub 2014

Jedině čekat. 🙂

bambulal1
2. dub 2014

Holka když budeš se strachovat všeho co na netu píšou tak se v tehu. zblázniš. Takto brzo stejne ani lekár nevidí jestli je prázdny. Musíš čekat ale hlavne se nenervuj protože to nedelá dobre miminku

martina_z
2. dub 2014

@vladka94 Pokud uz je v gestacnim vacku videt zloutkovy vacek, tak je jistota, ze je tam i embryo. U me byl videt uz v 5tt+1, podruhe 5tt+2, ale pokud mas delsi cyklus, muze to byt pozdeji. Zatim nemas duvod se obavat...kdyz prechazis silnici, taky Te muze srazit auto 😉 Proc hned myslet na nejhorsi. Za 3 tydny uz by melo byt i srdicko 🙂

elvira
2. dub 2014

Dělat nemůžeš nic, co má být, to bude. Hlavně moc nečti a nestresuj. Ony i ty tři týdny utečou, uvidíš.Kamarádka čekala do 8. týdne, aby bylo jisté, že je váček prázdný, pak šla na vyčištění.
Ale nevidím důvod, proč by to měl být tvůj případ. 🙂

vladka94
autor
2. dub 2014

děkuji vám 🙂 zklidnila jsem se a myslím jen na to že všechno bude v pořádku 🙂
máte pravdu pokud se budu bát všeho co kde přečtu nebudu nikdy v klidu a klid je dobrý pro miminko 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru