Kdy určí pohlaví miminka?

miskamysicka
10. zář 2017

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, kdy je nejdřív možné zjistit pohlaví miminka? Až při velkém UZ?
A existují nějaké testy, které to ukážou třeba z krve? Četla jsem o Baby Gen testu, ale google mi našel jen samé slovenské stránky a články.
Nemáte zkušenost?? 🙂

lmartinkova85
10. zář 2017

Mozna nebudete věřit u druhého mi v 10tt dr řekl ze to bude kluk a byl...asi ostří zrak 😂

miskamysicka
autor
10. zář 2017

@lmartinkova85 tyyyyjo, no taky bych to brala, protože mám sto chutí naběhnout do obchodů a začít nakupovat 😀

lucie7411
10. zář 2017

@miskamysicka ja ani ted ve 37tydnu nevim co cekame 😂😂 je to stydlin a za celou dobu se neukazalo a to mam rizikove takze utz co 14dni a pak uz 1x tydne a proste nevime 😂

popelka1984
10. zář 2017

Já to věděla od 16 týdne, když jsem se ptala jestli se to ještě může změnit, tak prý těžko že z kluka se už holčička neudělá.

barushka1992
10. zář 2017

No nám rekli uz třikrát holčičky. Cekame dvojčata a porad se tam melou. Tak kdyz zo rekli uz třikrát tak snad jim mužů verit 😂

terezia10
10. zář 2017

mě asi po 1 screeningu v poradně teď přesně nevím jaký to byl týden . Malá se nechtěla ukázatale doktorka řekla že na 100% holka a do teď je to holka na 2 screeningu už nám i ukazala pěkně pipinu a manžel se rozloučil s vytouženým klukem :D jinak proč nechceš počkat až ti to poví mě přijde zbytečné vyhozené peníze za nějaké testy atd .

78marcela
10. zář 2017

Kolem 12.tydne se pohlavi dotváří. Od 13. Tydne pri 1.screeningu se da poznat. Mne v obou případech rekli pohlavi. U dcery ve 14.tydnu se stoprocentní jistotou, u syna ve 13.tydnu s velkou pravdepodobnosti. Driv to poznat nejde.
No a taky se musi chtit deti ukazat. V mem pripade se obe ukazovaly pekne.

martyina
10. zář 2017

Mě až ve cca po 20 TT na druhém screeningu

miskamysicka
autor
10. zář 2017

Takhle jsem to nemyslela, ze bych sla ted na test. Ale kdyby mi doktor nemohl rict pohlavi - prave kvuli tomu, ze by se teeba miminko nechtelo ukazat, tak abych nemusela cekat buh vi jak dliuho, az se uraci otocit.😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru