Klinika Bratislavská Ústí nad Labem a prvotrimestrální screening

teruline
24. kvě 2019

Ahojky holky byla jste některá na této klinice? Při prvotrimestrálním screningu? Děkuji 🌹

pavla_emma
25. kvě 2019

Byla jsem před rokem 1000kč +100kč určení pohlaví. Mají ceny i na web. stránkách. Měla jsem doktorku a byla skvělá.😊

teruline
autor
26. kvě 2019

@pavla_emma Pavli děkuji, pamatujete si jakou jste nela doktorku a jestli Vam rekla ve 13tt pohlaví, a strefila se? Dekuji🌹

martinka_33
26. kvě 2019

Mám skvělou zkušenost 3 roky starou, všichni milí, platila jsem 1200

teruline
autor
26. kvě 2019

@martinka_33 Marti a jakou paní i doktorku jste měla? , a trefila se do pohlaví? 🌸Dekuji

teruline
autor
26. kvě 2019

@martinka_33 Marti a jakou paní doktorku jste měla pamatujete? A trefila pohlaví? Děkuji 🌸

masky
26. kvě 2019

@teruline doporucuji, vsichni jsou perfektni. Nam rekli pohlavi a trefili se. Meli jsme pani doktorku Oulehle nebo tak nejak se jmenovala. Byla skvela a moc hodna 🙂

teruline
autor
26. kvě 2019

@masky děkuji za názor 😋😋ja právě měla pani doktorku Neumannovou, o mudr. Oulehle jsem slysela kladne recenze, ale zajímala by me tato doktorka, a mate holčičku? Nebo chlapečka? 🙂

masky
26. kvě 2019

@teruline ted holcicku 🙂 pred 3 roky chlapecka.

teruline
autor
26. kvě 2019

@masky kéž by... ✊🏼✊🏼✊🏼❤️Se trefila

martinka_33
27. kvě 2019

@teruline Pohlaví jsme si říct nenechali, doktorku už si nepamatuju, byla mladá, tmavovlasá 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru