Krvácanie v 1. trimestri

piskotka2014
28. srp 2017

Ahojte dievcata idem sa vas spytat ci ste sa uz niektora s takymto niecim stretla.pred 10dnami som zacala spinit hnedou krvou,dalsi den to bolo uz do ruzova a dalsie dni uz aj cervena krv,doktorovi som sla hned ako to zacalo s tou cervenou krvacat,zistil mi hematom dal.mi duphaston,kludovy rezim a kevacanie ustalo vzdy len raz za den cervenou krvou ale len na papieri po wc potom to hnedlo az to prestalo.takto sa to opakovalo kazdy den ze len raz a do dalsieho dna nic.dnes som.bola na kontrole a hematom tam uz nebol,cely den som nekrvacala a zas az teraz trochu po wc na papiery ako tie dni pred tym,z coho to moze byt ked nemam uz ten hematom,strasne ma to vzdy vyplasi,som 6+2,dakujem za vsetky komenty

janapetrvalska
28. srp 2017

vse tam roste prokrvuje, sem tam nejaka zilka praskne ...neboj nejhorsi jsou stresy;)

galatea_a
29. srp 2017

Krvácení a špinění v prvním trimestru je běžné, doktor tě zkontroloval, tak to bude v pořádku 🙂 Problém by byl, kdyby to bylo opravdu hodně hodně silné - silnější než menstruace třeba. Zkus brát Ascorutin 😉

agneska7
29. srp 2017

ahoj jsem na tom podobne ale me teda dr řekl ze ascorutin v zadnem pripade dal mi utrogestan a uvidí se snad nam to oběma dopadne dobře 🙂

astyna
29. srp 2017

@agneska7

proč ne ascorutin? ten jsem zase dostala já. Bral ho i známý na hemoroidy. Posiluje žilní stěny.

neria55
29. srp 2017

Ahoj, já začla v 7tt taky trochu krvácet červenou krvi, Dr mi sdělil že mám hematom...takže neschopenka, Ascorutin 1-1-1, Utrogestan zavádět 2-0-2 a ležet, ležet. Hned ten den to ještě ustalo. Po týdenní kontrole hematom zmizel, ale říkal, že se to klidně může stát znova, takže pořád odpočívat, nic nezvedat, a nezatěžovat břišní lis. A léky brát do konce trimestru. Kontrola za 2.tydny. držím palce ať je vše ok a brzo se radujes z miminka!!🙂

galatea_a
29. srp 2017

Ascorutin mi doporučoval doktor. Ale Utrogestan taky 🙂

piskotka2014
autor
29. srp 2017

@galatea_a dakujem no mam to zatial kazdy den teraz skor k veceru vzdy a tak 2x po utreti cervensie ,potom to ztmavne a do rana zas nic,mame 2rocneho syna tak musim cely den okolo.neho po troske behat tak ci sa mi to tam za cely den prekrvi tak,no.nechapem to,len ta cervena farba ma laka,papam vela citronov som citala ze to posobi ako ten ascorutin.Ale skusimsa spytat doktora ci mi ho odporuci

galatea_a
29. srp 2017

@piskotka2014 K těm citrónům by to chtělo ještě pohanku, prostě ten rutin - v ascorutinu to máš dohromady a líp to působí. Držím palce, ať je líp! 🙂

piskotka2014
autor
29. srp 2017

@neria55 a od vtedy uz si nekrvacala potom ani jeden den?

neria55
29. srp 2017

@piskotka2014 díkybohu ne. Ale pořád ležím poctivě. A ty tím že už máš prcka to nemáš tak lehké, ale držím palce 👍

piskotka2014
autor
29. srp 2017

@janapetrvalska niaka prasknuta zilka ma tiez napadla,ale aby mi praskla niaka vzdy kazdy den?to nechapem ze sa to opakuje zatial kazdy den a velmi sa snazim sa nestresovat,len vzdy jak sa to zopakuje tak je to tazke a bojim sa zas

piskotka2014
autor
29. srp 2017

@galatea_a ano ano tu som tiez zaradila do jedalnicka 🙂

piskotka2014
autor
29. srp 2017

@neria55 dakujem ti 😉 no ved toto ze neni tolko moznosti oddychu,ale tak snazim sa s nim lezat ked spinka

agneska7
29. srp 2017

@astyna netusim ptala jsem se ho jestli si ho mam koupit a on mi řekl cituji,, v těhotenství vžadném případě,, moc to sice nechapu ale řekl to

janapetrvalska
29. srp 2017

@piskotka2014 klidne i kazdy den, cipek muze byt citlivejsi , acsorutin je silnejsi vitamin C, nedelali se za miliony testy tak proto pisou ze tehotnd ne, ale je to vitamin..

neria55
30. srp 2017

Mě lékárnice vysvětlila, pro by tehotne neměly Ascorutin uzivat 🙂 ..Při dlouhodobém užívání v těhotenství bylo u novorozenců zjištěna nižší hladina vitamínu C, u matky nebylo nic zjištěno. Užívat se může krátkodobe v těhotenství. Já ho budu vysazovat ve 12tt a celková doba užívání byla měsíc, takže to si myslím, že ničemu nevadí. 🙂 🍀

piskotka2014
autor
30. srp 2017

@neria55 ti ho predpisal lekar ci si si sama nasadila?a ake mas davkovanie prosim ta

neria55
30. srp 2017

@piskotka2014 mě ho nasadil primar, který sloužil na pohotovosti, kde jsem byla s tím krvácením. Napsal mi utrogestan 2-0-2 (zavádět) a měla jsem si dokoupit (je bez předpisu) Ascorutin 1-1-1. A druhý den mi to můj gynekolog schválil, teďka po týdenní kontrole mi řekl že mám pokračovat v medikaci do příští kontroly- ve 12tt.

wendissek
30. srp 2017

Já v neděli spineni v pondělí sem byla na kontrole vcera krev a mam hematom takže letwni utros ted nezavadet ale polykat a ascorutin taky 3x denně jen me depra ze nemam žádné příznaky ani prsa me neboli

agneska7
30. srp 2017

ahoj tak u me to nedopadlo . preji hodne stesti

wendissek
30. srp 2017

@agneska7 ach jo a jak to jako ze si porad krvacela nebo co se stalo

agneska7
30. srp 2017

no spinila . v podeli´jsem byla u dr byl tam malinky vacek a hcg270 dnes jsem sla jako samoplatce na krev a je 71hcg

wendissek
30. srp 2017

@agneska7 Ach jo toe mrzí ja ela cvera i když krvacela srdíčko tak snad zustane

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru