Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Krvácení v 5tt

marketka7
23. únor 2019

Včera večer po rychlé koupeli (né moc vřelé spíš příjemně teplé) jsem šla na záchod a všimla jsem si, že mám na toal. papíru trošičku světlé krve (až narůžovělé) . Hledala jsem na internetu, co mám dělat, jak si pomoct - lehnout s nohama nahoru. Usla jsem a ráno jsem si myslela, že je všechno ok. Jenže po snídani jsem si všimla, že ze mě zase něco málo vyteklo.. Po celou dobu těhotenství (5tt) mě trošku pobolívá bříško, ale co jsem se dočetla bývá to absolutně normálním. No a teď k věci najde se tu nějaká maminka která by mi poradila o co může jít, která má nějaký podobný zkušenosti. Rodině jsem to zatím neřekla, takže se na ně obrátit nemůžu.. Je mi dvacet a s manželem máme miminko vysněné. Děkuji 🙏🏼

nikolspace
23. únor 2019

Pokud to není vyloženě rudá krev nebo kousky, stále se může to malé zahnizďovat. To bývá špinění s bolestí břicha normální.

berenika39
23. únor 2019

Co zajít k lékaři a nechat se zkontrolovat?

marketka7
autor
23. únor 2019

@berenika39 ahoj, dneska je sobota a v pondělí si určitě k doktorovi zavolám. Ten uzlíček štěstí nosím poprvé a popravdě jsem byla ráno dost vyděšená, proto se obracím na zkušenosti žen. Děkuji za reakci a přeji hezký zbytek dne.

marketka7
autor
23. únor 2019

@nikolspace Mockrát děkuji za odpověď. 🙏🏼 Hezký zbytek večera.

nikolspace
23. únor 2019

Pokud ale píšeš, že jsi v 5.tt, nevím, jestli už něco bude vidět, přece jen je to dost brzy. Hodně štěstí 🙂

maurrie
23. únor 2019

Me se stalo minuly mesic to stejne, dala jsem si vlaznou vanu, vylezla a kapka. Na papire ruzove. Volala jsem druhy den na gyndu a at hned prijdu. Na ultrazvuku nic, vzali me HCG. Vecer zaclo krvaceni a slo to pryc. Druhy den jsem volala k dr a ten ze je hcg 30 a ze se jedna o biochemicke tehotenstvi. Byla jsem 5+2 kdyz to odeslo. Uz jsem ale tusila, ze je zle. V podstate jsem nemela na testu furt poradne dalnice. Carky jo ale ne silne. Pak zacly mizet. Ale abych te uklidnila, tak dalsi mesic jsme otehotnela znovu a ted jsem 5+3. Lehke spineni taky probehlo minuly tyden, ale bylo to zrejme uhnizdeni. K dr jdu az zacatkem brezna, takze jsem taky jak na trni. Drzim palecky kocko. At nam to oboum vyjde. Ja mam ten anginu a virozu a beru antibiotila. Strach nejvetsi..😢

marketka7
autor
23. únor 2019

@maurrie Děkuji za příspěvek. Věřím, že je u mě všechno v pořádku. Už teď "ho, jí, je" miluju! Já jsem rozhodnutá udělat pro nás vše, co je v mých silách. Prostě jsme si dali takovej večerní rozhovor.(Monolog) "Jsem tu pro tebe. Budu tu pro tebe kdykoliv budeš potřebovat. Miluji Tě bez slůvka ale. Teď už je jen na tobě, jestli chceš žít a užívat si šťastného života plnýho smíchu a radostí se mnou a tvým tátou, který se taky už moc těší.." (Usmívám se, brečím, hlasitě se směju, brečím,..)
Přeji ti a tvýmu uzlíčku štěstní, hodně síly, zdravý a posílám pozitivní náladu i energii. PS: ujíždím si na čerstvé šťávě z řapíkatýho celeru. Je to plný vitamínů a výživných látek. Pomohlo mi to hodně s imunitou. Šťáva se může pít jak v těhotenství, tak při kojení. Popřípadě najít si více info na netu nebo prokonzultovat s doktorkou. Každopádně to nějak nepřeháním a řídím se heslem všeho s mírou a hlavně s chutí. Děkuji. 🙏🏼🌈

maurrie
23. únor 2019

@marketka7 moc hezky napsane a krasny monolog. Hned bych u tebe zustala 👍🏻 Nedavno jsem cetla clanek zde - http://m.bartak-alexandr.webnode.cz/news/proc-s... precti, mrkni, tak nejak me vic hodil do klidu.

marketa1218
24. únor 2019

Bohužel 5 tt to je ještě moc brzy, v podstatě to je buď a nebo. Moc držím palce

journals
24. únor 2019

Nerada bych, aby to znelo krute, ale v 5.tt muze jit “jen” o zpozdenou menstruaci. Vynechani je jen par dnu, takto brzo je to 50/50. Doktor nic neuvidi a moc delat s tim taky nemuze. Muze jit ale o uhnizdivani a vsechno muze byt v poradku. Drzim palce at je vsechno v poradku

slunicko1551
24. únor 2019

Já měla na papíře taky jen kapičku krve. Všimla jsem si toho o půl 11 večer, taky po koupeli. A ihned jsem upolovala na pohotovost. Ještě ten večer jsem dostala prášky a nechali si mě tam týden. Ale já už byla ve 14tt

bublina2019
24. únor 2019

Pokud máš svůj uzlicek opravdu moc ráda, tak bez na pohotovost, nečekej na pondělí s telefonatem 🤷‍♀️

ocetnicek
24. únor 2019

Tak to může být cokoliv. Já třikrát zašpinila a byl to potrat. Pak jsem špinila i v tomto těhotěnství a udrželo se.

jednaholkaa
24. únor 2019

Je to bud a nebo, na nic bych se jeste neupinala dokud neuvidim na utz srdicko. Ja taky takhle mela kapku, skoro kazdy den, ale fakt minimum a slo to pryc. Pri druhem tehu uz ani kapka a bylo to v pohode.. Ale pri tom spineni jsem doktora nekontaktovala, co by se mnou delal.. jestli se to ma udrzet tak se to udrzi.

hance89
24. únor 2019

Jak píší holky, je ještě moc brzy takže je to buď a nebo. Pro klid bych zašla v pondělí k doktorovi a nechala si vzít krev na hodnotu HCG. A nechala si napsat prášky na udržení.
2x jsem potratila a nikdy jsem před tím nešpinila, vždy přišli křeče a hned jasná rudá krev. (Jako při menstruaci)
Po třetí jsem sice taky dostala křeče a zakrvácela, ale princezna se udržela 😊
Držím palce ať vše dobře dopadne 🤞🍀

marketka7
autor
24. únor 2019

@hance89 Děkuji za příspěvek. Určitě tam zavolám a domluvím si termín. Ono bydlím v zahraničí a funguje to tu trošku jinak, takže si nemůžu říct, co si chci nechat předepsat. Dneska jsem to ještě jednou přepočítávala a teoreticky bych měla být na začátku 6tt. Teď už špiním jenom "hnědou krev" ve velmi malém množství (je jen na toal. papíře).
Hned jak budu něco vědět, tak se podělím, třeba tahle diskuze pomůže jiné nastávající. 🙂 🙏

maurrie
24. únor 2019

@marketka7 tak dej vedet kocko, myslim na tebe a doufam, ze bude vse v poradku. Kdepak zijes v zahranici?

kettkav
24. únor 2019

@marketka7 Měla jsem totéž a byl to hematom. Dostala jsem prášky na udržení a vše dobře dopadlo. Držím palce.

marketka7
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
marketka7
autor
25. únor 2019

Pan doktor mě ochotně vzal hned dneska. Z toho, co jsem si zvládala přeložit mi řek, že zatím jde vidět jenom váček a krvácení je hodně slabé. Diaknozovat mi nic nemůže, protože vlastně pořádně nic neví. Každopádně mi vzal 3 skumavky krve a uvidíme se za týden, kde se zjistí co dál. Tak zas za týden podán info.

marketka7
autor
2. bře 2019

27. února jsem jela do nemocnice protože jsem krvácela trochu víc jak před tím. Miminko bylo větší bohužel mu zatím nebilo srdíčko. Včera 1. března jsem musela znovu do nemocnice a už ze mě vytáhli jen zbytek a poslali mě domů.. Můj konec nebyl nejšťastnější, ale jak jsem psala - napíšu jak to dopadlo. Nic bych neudělala jinak, byly to krásný dny.. Takový jiný 💙 Děkuji 🙏🏼

bublina2019
3. bře 2019

@marketka7 to mě mrzí 😔😔 ale věřím, že další uzlicek už bude prosperovat tak, jak má a vše se podaří ❤️

maurrie
12. bře 2019

@marketka7 je mi to lito. Mas ale hezke pozitivni mysleni, tak preji at to brzy znovu vyjde. 👍🏻 Mej se hezky

Sem začni psát odpověď...

Odešli