Který DPO jste měly nidační krvácení?

tess007
25. led 2016

Holky, který DPO jste měly nidační krvácení? Jak dlouho trvá, barva, pobolívá u toho břicho? Za jak dlouho udělat tt?

andelka
25. led 2016

Obvykle bývá kolem 7dne po ovulaci, cca v půlce druhé fáze. ALE nemusí být, takže se nestresuj. Nemusíš cítít vůbec nic.
Test obecně tak 12-14dní po ovulaci.

eviicka
25. led 2016

12. a 13. DPO jsem zaznamenala pokaždé jednu (doslova) kapku vždycky dopoledne, krev byla světle červená, břicho pobolívalo, tak jako pokaždé před MS, test jsem dělala až po vynechání. Obecně si myslím, že tohle má stejně každá z nás úplně jinak.

andreaandy1
25. led 2016

Zdravím , já neměla ani kapku , jen výtok ..zabarvení světlé.Ale břicho bolelo občas píchlo někde.

tess007
autor
26. led 2016

@andelka Snažíme se opravdu dlouho..Druhý měsíc beru clostilbegyt a cykly mám dlouhé 30-33 dní. Teď, 21DC jsem trochu krvácela..Na MS moc brzo, jsem týden po ovulaci. Takže doufám, že by to mohla být nidace. Pamatuju si, že u prvního jsem měla něco podobného, ale tenkrát jsem se tak nehlídala... 😨 Takže nestresuji. Naopak. Mám aspoň maličkatou naději.

tess007
autor
26. led 2016

A je u toho tlak v podbříšku? Nebo spíš na pravé straně......? 😅

balet
26. led 2016

Já měla 8. a 9. den krásně růžový hlen a desátý den už mi vyšel pozitivní i digitální těhotenský test. A celý první měsíc těhotenství mě bolelo a píchalo u pravého vaječníku, ze kterého byla úspěšná ovulace. Myslela jsem, že to je mimoděložní a nebylo 😉

mauss
26. led 2016

Trocha krve 9Dpo ale test už se ukazoval jasne před

tess007
autor
26. led 2016

@balet Prima. Takže neházím flintu do žita. Díky za odpověď. 🙂

tess007
autor
26. led 2016

@mauss testnu to příští týden.... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru