Laktobacily v těhotenství

coolca
3. říj 2017

Ahoj, prosím o radu. Jsem 9+1 a od začátku mě trapi trochu vytok. Dle výsledků mám v pochvě střevní bakterie. Doktorka mi nechce dát antibiotika a zatím mi doporučila Rosalgin a laktobacily. Můžete mi prosím doporucit nějaké,které vám pomohly na stejný problém?

mari90
3. říj 2017

@coolca Gynocaps, jsou to Lactobacily, ktere se zavadeji

lavita
3. říj 2017

Fermalac👍

kacasa
3. říj 2017

a na bakterie pomohou jen laktobacily?

coolca
autor
3. říj 2017

@mari90
@lavita
A to vám opravdu pomohlo? Začínám být z toho zoufalá. Krom výtoku nemám žádné příznaky,ale zároveň mi nic nepomáhá.

mari90
3. říj 2017

@kacasa na bakterie jsem teda mela ATB krem pote hned lactobacily, pokud by to byly jen kvasinky tak by mely lactobacily pomoci

kacasa
3. říj 2017

@coolca já si myslím, že laktobacily jsou super..ale jako mírnění příznaků, nebo po zaléčení ATB..ale chápu, že ti je teď úplně nechce dát..třeba chce přečkat 1. trimestr?

lavita
3. říj 2017

Jo,ale vytok jako takovy (ne mykozu) mam cele tehotenstvi

lavita
3. říj 2017

Ale nechapu,ze te necha,se strevnimi bakteriemi mam neblahou zkusenost v rodine, u segry, a ta mela nekolikrat atb

coolca
autor
3. říj 2017

@lavita
Doktorka chce přečkat první trimestr bez ATB. A prej tam toho nemám moc,tak to chce léčit zatím takto.

coolca
autor
3. říj 2017

@kacasa
Jj,ti mi přesně řekla.

normalnimatka
3. říj 2017

laktobacily jez klidně celý těhotenství i při kojení, nic tim nezkazíš. je to víc jako řešení příčiny, než následku... pomůžeš tím správnýmu prostředí ve střevech aby se předcházelo mykózám atd., pak i bolení břicha u dítěte.
a laktobacily jez právě i PŘI jezení atb -a ještě víc, protože atb fungujou tak, že vybijou všecko, na co přijdou a jepotřeba vrátit ty správný bakterie zpět...

coolca
autor
3. říj 2017

@normalnimatka
Mám si je zavádět,ne je jíst.

normalnimatka
3. říj 2017

@coolca no jasně, ale to se ti nedostanou do střeva a z toho všeho to celý plyne

kacasa
3. říj 2017

@coolca je lepší oboje..zavádět i jíst ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru