Ledňátka 2021. Je tady někdo na úplném začátku?

martinato1989
6. kvě 2020

Ahoj holky, je tady už někdo na úplném začátku? Já byla v pondělí u dr a jsem 5+2 tt ❤️ Snad vše bude v pořádku 🙏🏻

petkris
10. kvě 2020

@luculka93 bud v klidu, mě dvě krásné silné čárky vyšly až dneska - dle ms jsem 4+6

veronika0209
12. kvě 2020

@martinato1989 Ahojky, i mě vychází termín porodu 6.1. Ale je mi 35 a čekám první mimi, tak jsem na tom s nervama hůř. 😂

klchudik
12. kvě 2020

@veronika0209 ahoj, mimoděložní jsem prodělala v prosinci :( byla jsem 5+3, kdy doktor stále nic neviděl, tak mě objednal za týden a to 6+3 také nic neviděl, odkázal mě tedy na nemocnici, kde okamžitě přišli na mimoděložní :(

hvezdicka09
12. kvě 2020

ahoj holky, přidávám se k vám..termín vychází na 1.1.2021 😀 doktorka mě objednala až za dva týdny, to budu v devátém týdnu..máte někdo taky pobolívání podbřišku? jako lehké menstruační bolesti?

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
verys85
12. kvě 2020

Ahoj, také se k vám hlásím. Těhotenství zatím od lékaře nepotvrzené, ale po třech letech snažení dnes ráno poprvé krásné //. Termín dle poslední MS 19.1.

petkris
12. kvě 2020

@hvezdicka09 ahoj, buď v klidu podbřišek mě bolí od doby kdy jsem očekávala příchod ms (dnes to je 9dni). U dcery to přešlo až s celodenní nevolností 😀 nebo jsem si to neuvědomovala? 😉 Už nevím 🙈

hester92
12. kvě 2020

Ahoj holky. Tak ja se k vam taky pridavam, dnes 4 dny meska MS a na testu uz v den MS dalnice. Podle kalkulacky bych mela mit termin 14.1. Kdy jdete/sly jste na prvni kontrolu k dr.? Ja jsem objednana na 22.5., to bych mela byt 6+1 tak snad uz neco bude videt 🙂

lexa2000
12. kvě 2020

Mě objednala až na 25 a to už bych měla být v 7tt

bejuna29
12. kvě 2020

@jarmarca já mám tak nějak podobný termín, byla jsem na kontrole dnes, dle poslední MS jsem 6+1, vidět byl váček a jsem objednaná na příští čtvrtek, je mi 40, takže mi napsala utrogestan, prý pro jistotu.... tak teď musím vydržet a jen doufat, že vše je oka. jinak taky nemám příznaky. občas mě lehce pobolívá v podbřišku, včera a předevčírem mě celkem dost bolely prsa, dneska nic...

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
bejuna29
12. kvě 2020

@jarmarca jj je to moje první, takže velká neznámá 😀

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
kostga
12. kvě 2020

Ahoj holky, tak se zatím také přidám, jestli můžu. Termín mám podle netu 2.1.2021, tohle by bylo třetí. Před rokem jsem byla bohužel na přerušení kvůli genetice, tak snad tahle neplánovaná koronavirová nehoda dopadne dobře 😉

martinato1989
autor
13. kvě 2020

@kostga No joooo, vždyť my všechny cekame Covidovo děti 😂😂😂 jinak te tu vítám a držím palečky ať je miminko v pořádku!

renat23
13. kvě 2020

Ahojky, můžu taky k vám? Čekám své 3 dítko s novým přítelem 1. Dnes jsem 5+5 a k doktorovi jdu 18.5. Termín podle výpočtu vychází na 8.1.2021. Ať se vám vše daří a doufám že to všichni společně doklepeme úspěšně do konce

martinato1989
autor
13. kvě 2020

Holky, už se těším až se to tu začne hemžit fotkami z ultrazvuku ❤️

katerinavila
13. kvě 2020

@hvezdicka09 jsem teď 6+1tt a jsem objednaná až na 27.5.. mám lehké pobolívání v podbřišku jako když má přijít ms a dnes sem trochu špinila, mám strach aby vše bylo ok. Všude ale čtu, že to normální.
Gratuluji ❤️.

hvezdicka09
13. kvě 2020

@katerinavila to špinění je prý také normální, ale možná bych zavolala doktorovi, jestli by tě nemohl vzít dřív.. a špiníš ještě nebo to ustalo?

katerinavila
13. kvě 2020

@hvezdicka09 stalo se mi to dnes poprvé a trvalo to asi dvě hodinky, teď to již ustalo.
Asi pokud se to bude opakovat, zavolám si tam.
Děkuju moc.

hvezdicka09
13. kvě 2020

@katerinavila jestli to ustalo, tak to mohlo být jen nějaké podráždění, prasklá žilka nebo tak, prý je to na začátku běžné. přeji ať je vše vpořádku 🙂

martik16
13. kvě 2020

Ahoj já jsem dneska taky místo MS našla na testu druhou čárku.... tak doufám, že to klapne. Čekáme třetí, ale na podzim nám to už jednou nevyšlo.... tak se nechci těšit předčasně

cibulacek
13. kvě 2020

Tak i já se pridávám. Treti na cestě. Partner to ještě neví. Nejak nevim, jak mu to šetrně oznámit. Dle poslední ms termín 20. 1.

vaaska
13. kvě 2020

Ahoj, taky máme zřejmě coviďáka. Termín 1.1 dle ms. Jdem ráda že nejsem sama ve stresu, taky mi nic není, nic nebolí tak snad bude vše v pořádku. Na kontrolu jdu 21.5., pak se s dovolením přidám do skupiny. Pokud bude vše ok.

inssomnia
13. kvě 2020

Ahoj holky 🙂
Coronababy bych ráda měla taky. Žaludek mám na vodě, takže můj osobní tip je, že rodíme 6.1.
Test jsem si nedělala a objednala se rovnou k doktorovi. Za 14 uvidíme, co uvidíme.
Akorát si v tom přijdu hrozně sama. Děje se kolem spousta věcí a přijde mi, že to vlastně nikoho nezajímá... Tak tu špitám svojí 9 měsíční do ouška "budeš velká ségra"....

pavcatko
13. kvě 2020

Ahoj, tak ja se k vám pridavam, dle MS jsem 6+1, na prohlídku jdu za týden ve středu... Mam hrozne nervy aby bylo vše v pořádku, vse mě bolí...

pavcatko
13. kvě 2020

@vaaska ja to tak mela první těhotenství, krom únavy na začátku mi celé těhotenství vůbec nic nebylo 🙂

kostga
13. kvě 2020

Holky buďte rádi že je Vám fajn, mě už se rozjely nevolnosti a pokud zrovna něco nejím, nebo nespím, je mi zle. A to to musím zatím maskovat před dětmi a v práci 😂

janula_gr
13. kvě 2020

Ahoj holky, taky se pridavam do grupy coronos bambinos🙂 dnes jsem 6+1, termin mam 5.1.2021. Je mi celkove dobre, od zacatku me jen pobolivaji a pnou prsa a tento tyden trosku poboliva bricho, ale opravdu jen trochu (je to urcite tim, jak se ted prehnane kontroluju🤷‍♀️ a samozrejme roztouci delohou). Jedine co, tak jsem vcera rano trochu zaspinila. Hned jsem volala dr. a jela na kontrolu...vse je ok, pro jistotu mi nasadil utrogestan vypsal tehu prukazku 🥳 a na kontrolu jdu pristi utery 19.5., kdy uz zkontroluje srdicko. Nevim, kdo rika, ze si uziva tehotenstvi...ja zatim teda i pres to, ze je mi dobre, teda ne!😄 neustale stresy toto🤦‍♀️

modrebrylky
13. kvě 2020

@janula_gr ja take 19.5. tak at nam to dobre dopadne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru