Ledňátka 2021. Je tady někdo na úplném začátku?

martinato1989
6. kvě 2020

Ahoj holky, je tady už někdo na úplném začátku? Já byla v pondělí u dr a jsem 5+2 tt ❤️ Snad vše bude v pořádku 🙏🏻

modrebrylky
13. kvě 2020

@kostga tak at se ti ulevi, troku 🙂 jak daleko jsi?

vaaska
13. kvě 2020

@pavcatko no u první mi taky skoro nic celých 9 měsíců nebylo, jen jednou mi natáhlo ve vlaku ale rozdýchala jsem to. Teď ale nic, teda asi větší únava a jednou za den mě bodne v podbřišku ale jinak nic...

jancabr
13. kvě 2020

hm.... tak já se asi taky přidám. 14 dní zpoždění, na testu dálnice. Dnes jsem asi 6+, na kontrolu jdu až příští čtvrtek 21.5.
Zatím občas rozdýchávám jídlo, ale nezvracím. Jestli bude toto těhu stejné jako s dcerkou, tak to bude pohoda. Pokud mi teda dcerka přestane skákat po břiše a dělat si ze mě prolézačku

kostga
14. kvě 2020

@modrebrylky podle kalkulačky 6+5,ale i u prvních dvou dětí mi bylo že začátku bídně... Ještě že teď chodím do práce jen jednou týdně a ostatní dny dělám z domova, jak děti nechodí do škol. 😉 K něčemu je ta karanténa teď dobrá. 😊

inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
kostga
14. kvě 2020

@inssomnia to si dovedu představit 😊, taky se nechci povalovat doma, tohle je dobrý kompromis. Člověk pracuje, ale úplně se něhoni aby byl někde na čas. Tak držím palce 😊Já mám první kontrolu v pondělí 18.5.

inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
modrebrylky
14. kvě 2020

@kostga ma to sva pozitiva, ze 🙂

katerinavila
15. kvě 2020

@kostga tak to jsem na tom dost podobně, hlavně v tý práci je to dost náročný 😁

kostga
15. kvě 2020

@katerinavila to mi povídej. Ještě že člověk může rouškou občas zamaskovat že pořád něco žvejká 🤣

kostga
18. kvě 2020

Čus holky, tak já se hlásím po první prohlídce u Dr. a zatím vše v pořádku, potvrzen 7týden, i se srdíčkem. Tak uvidíme dál... 😊

renat23
18. kvě 2020

Ahojky, moc gratuluju. I já dnes byla poprvé u doktora podle ms 6+3 podle utz 6+5 a srdíčko také krásně tlouklo tak mám strašnou radost. 15.6 jdu na odběry a pak se budu na velký utz.

lexa2000
18. kvě 2020

Gratuluji ti. Já jsem dneska 6+1 a byla jsem na gynde a doktorka mě odbyla tak že ani ult jsem neviděla a ani fotku jsem nedostala..

renat23
18. kvě 2020

@lexa2000 jak to? To přeci není brzo na to aby ti udělala utz. Já s prvnima dvěma byla na utz hned jak jsem to nedostala a utz mě vzdy udělal a byl vidět aspoň zloutkovy vacek. A teď už je vidět krásně v tomto týdnu.

modrebrylky
18. kvě 2020

@lexa2000 vymenula bych doktorku 😉

lexa2000
18. kvě 2020

No já kvůli tomu že to bylo akutní tak jsem šla k jiné (stejná ordinace akorát se tam stridaji) tak jsem šla k té jiné a ta byla hrozná. Ta moje je úplně zlatá ale toto -_- a ještě mě na příště objednala zase k ni. No priste ji reknu ze chci ke sve a ne k ni😤

modrebrylky
18. kvě 2020

@lexa2000 aha. Tak to jo. Hlavne jim rekni, at te objednaji k te svoji. Vubec se s nema nemaluj. Doktori jsou tu pro pacienty, ne naopak 😉

lexa2000
18. kvě 2020

Jak říkáš 🙂 ona mi řekla že je to normální krvácet v tehu ale jako já krvacim, jak kdybych měla ms 🙄🤷‍♀️ ale prej je to normální. No já nevím, mě to moc normální nepřijde..

modrebrylky
18. kvě 2020

@lexa2000 udelala ti utz? Krvaceni muze byt normalni ale take to muze znacit obtize. Sla bych jeste jinam na second opinion. Preju jen to nejlepsi!

lexa2000
19. kvě 2020

Udělala a říkala že je vše ukázkové a krvácení je prý normální. No já nevím, když je vše ukázkové tak bych asi neměla krvácet ne 🤷‍♀️

inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
modrebrylky
19. kvě 2020

@lexa2000 tak aspon ze vse jak ma byt. To jsem rada. Ale mohla ti dat utros

modrebrylky
19. kvě 2020

@inssomnia hodne stesti, at jsi hned zpatky!

lexa2000
19. kvě 2020

@modrebrylky ona mi teda dala kapky proti krvácení (kanavit) ale nic, krvacim furt... Ale špatně mi je pořád, prý kdyby se to pokazilo tak mi odejdou i tehu priznaky.. Tak nevím 🤷‍♀️😥

inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
hvezdicka09
19. kvě 2020

@inssomnia to mě mrzí. stalo se mi to stejné loni. tehdy mi pomohlo zjištění, že je to celkem běžné, že se to stává, jen se o tom moc nemluví. taky je to dobré znamení, že jste plodní 🙂 a teď je pohnojeno 🙂

hester92
19. kvě 2020

@inssomnia to me moc mrzi!😔😔 Drzim palce a verim, ze se co nejdriv zase zadari. A mohu se zeptat, jestli jsi mela celou dobu porad pozitivni test? Myslim jako hodne silne carky, nebo treba jen slabsi? Dekuju moc

inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
modrebrylky
19. kvě 2020

@lexa2000 to je na palici... tak pozitivni myslenky co to jde a drzim palecky!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru