• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mají mít těhulky zvýšenou teplotu?

2. ledna 2013 
Ahoj holky těhulky, včera večer mi byla zima, tak jsem si změřila teplotu, měla jsem 36,6, což mě překvapilo, jsem dneska 6+0. Myslela jsem, že těhulky mají teplotu zvýšenou, nebo se mýlím?? :slight_smile:
14. pro 2012 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně kolísá mezi 35,7 a 37,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2012 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Není to pravidlem.Neboj to je v pořádku.Já čekám 3 a teplotu jsem nikdy zvýšenou neměla.Každý organismus reaguje jinak.Hlavně se nestresuj a užívej si těhulkování!!!Pa
15. pro 2012 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@boomer nevím, jak je to přesně, ale holky, co měří bazální teplotu, zjistily, že v těhu je teplota nad 37. tak odtud je to možná v pořádku. ale asi by to tak nemělo být pořád, to by bylo vyčerpávající.
18. pro 2012 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veruska007
@luciekremenova
@maximka33 díky moc za vaše názory :slight_smile: zítra mě čeká další ultrazvuk, tak snad bude všechno v pořádku :wink:
18. pro 2012 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@boomer tak koukám, že budeš mít taky srpňátko :slight_smile: tak ať je dnes srdíčko.
18. pro 2012 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, taky teď ležim s teplotou 37,4 mám k tomu jestě rýmu. Zítra jdu na Gyndu, sem v 1. Trimestru, tak se raději poptám zda to nevadí mímu :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jinak beru paralen a potim se.
2. led 2013 v 11:58  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek