Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Malé 3mm "nic"

widowblack
10. čer 2019

Tak podle výpočtu MS jsem 5tt a pan doktor mi dnes ukázal malé 3 mm "nic" s tím že je tam začínající těhotenství , pozval si mě na kontrolu 28.6. A doporučil mi vitamíny. Poslušně jsem je zakoupila a budem dál čekat co se bude dít . Tak doufám že bude vše v pořádku

andulenka23
11. čer 2019

@widowblack také jsem takhle měla, byla jsem na první kontrole 30.5. (5+1), na UTZ 0.62 cm tečka, další kontrola 20.6., to už budu 8+1 a jsem jako na trní 🤷🏻‍♀️

widowblack
autor
11. čer 2019

@andulenka23 ja jdu na kontrolu az 28.6 Tak se uvidi co se uvidi 😶 drzim palce at to dobre dopadne

jackulina
12. čer 2019

ahojky dnes jsem byla u Dr jsem 6tt a Dr mi řek že ultrazvuk ukazuje že je mimi moc malinké že neodpovídá podle poslední menstruace ta byla 29.4.19 ani srdíčko ještě nešlo vidět máte někdo zkušenosti

makronka222
12. čer 2019

@jackulina muzes mit ovulaci jindy nez v pulce cyklu, tak dite treba neodpovida. Driv jak za 10dni bych na kontrolu nesla

jackulina
12. čer 2019

@makronka222 jdu na kontrolu 4.7 tak doufám že bude vše ok modlím se

kacenka.pospi
12. čer 2019

@jackulina ovulace probehla pozdeji, mela sem to tak s prvnim synem. Ted je mu sest let.

piedra
15. čer 2019

@jackulina mně rovnou řekli, že dříve jak 8tt mě nechtějí vidět. Že tam nic není pořádně vidět a že dělá pak doktor UTZ až v 8tt. Tak čekám. Je to ale boj. Přeci jen je to konec 2 měsíce a já stále nevím, jestli je vše OK. Nemám ani nevolnosti. Jen je mi trochu blivno a motá se mi hlava. Je to podobné kocovině. Kde je jediná změna, tak jsou prsa. Bolí a rostou.

widowblack
autor
15. čer 2019

@piedra jo prsa , ty mě bolí jak blázen , trochu mi i tvrdnou až je musim každý večer rozmasírovat 😏

jackulina
15. čer 2019

@piedra prsa mě nebolí ale divně.mi je a bolí mě břicho jako kdybych to měla dostat tak musím doufat že bude vše ok taky se drž 😊

nikolkatlusta
19. čer 2019

Ahoj 🕊😇
Jsem 15den těhotná a miminko má 5mm.
Na kontrolu jdu začátkem července. 🙂
Těším se...

jackulina
23. čer 2019

ahojky tak dnes ráno jsem začala krvácet 😫😫k Dr jdu zítra tak se modlím ať to nic není ale mám velký strach bolí mě i břicho jako kdybych měla menzes 😥

widowblack
autor
23. čer 2019

@jackulina tak to me mrzi , drzim palce at je vse v poradku

jackulina
23. čer 2019

nechci se opakovat ale chtěla bych se zeptat jestli jste některá neměla zkušenosti šla jsem do sprchy a šlo že mě takové tmavě červené a černé kusy krve a jakoby i hlen asi už je po všem že 😧vím zítra jdu k Dr ale chtěla jsem jestli nemám aspoň malinkou naději že je mimi v pořádku tak se ptám o zkušenosti 😧😧

widowblack
autor
23. čer 2019

@jackulina já zkušenost nemám 😔

astyna88
23. čer 2019

@jackulina

Ja to tak mela min mesic. Samovolny potrat - teda aspon u me...treba budes mit ale stesti.

jackulina
23. čer 2019

@astyna88 myslím si že to bude to samé ale naděje umírá poslední a byla jsi na kyretáži.

kusanagi87
23. čer 2019

@piedra Bud rada, ze nemas nevolnosti 🙂 To nic neznamena! V kazdem těhotenství nejsou! Ja jsem těhu poznala podle zadýcháváni se na rovině, jinak jsem žádné příznaky neměla. Nějaké návaly se objevily až kolem 4.mesice.
Za to v druhém těhu jsrm mela nízký tlak + nevolnosti a fakt neni o co stat! 😂😱

Ja jsem byla na kontrole kolem 7 tt a take tam byla jen tecka a nic vic. Navic ovulace byla take jindy nez v půlce cyklu, tak doktorce ty tydny skakaly nez to bylo jasnejsi.
Ted ma ta mala tecka 3 roky 😁

jackulina
23. čer 2019

@kusanagi87 nevím co je lepší při prvním těhu jsem krvácela do třetího měsíce a říkala jsem si raději zvracet než ta velká nejistota a teď teď mě i hodně bolí břicho vypadá to na samovolný potrat i to krvácení ono každý má něco do sebe ale i teď popravdě bych raději zvracela uvidíme zítra u Dr ale vypadá to na konec😧😧😧

astyna88
24. čer 2019

@jackulina

Nene vycistila jsem se dostatecne sama. Tt mam negativni.

jackulina
24. čer 2019

ahojky holky tak jsem byla u Dr plod se drží ale srdíčko nebylo ještě vidět tak Dr řekl že tomu dáme ještě týden ale myslím si že se neukáže jsem 8tt nevím do kolikátého týdne se musí objevit srdíčko máte zkušenosti

piedra
24. čer 2019

@jackulina já šla právě v 8tt. Doktor řekl, že dříve nic není vidět. Plod i srdce bylo dobře vidět, ale je právě také možné, že jsi měla ovulaci později. Těsně před menzes a tak ještě nejsi dost dlouho těhotná. Nějaký důvod Dr. bude mít. Držím palečky. 🤞

jackulina
24. čer 2019

@piedra děkuju modlím se aby tam bylo ♥️budu doufat 😊

jackulina
25. čer 2019

@astyna88 můžu se zeptat jak to probíhalo to čištění já na dnešek strašný bolesti a furt krvácím takže si myslím že to jde pryč 😧😧

astyna88
25. čer 2019

@jackulina

Probehla velmi silna a bolestiva menzes. V podstate jsem se nehla z wc skoro cele dopoledne,odp mi.bylo slabo, dalsi den uz fajn. Ale.bylo to fakt hrozny (na pohled)... Ted cekam na dalsi ms...

jackulina
25. čer 2019

@astyna88 tak v noci jsem taky byla na WC a bylo mé strašně ale vložka od tří do devíti mi stačila tak mi zas nepřijde že by to bylo tak silný no uvidíme 4.7 jdu na kontrolu myslím si že srdíčko určitě nebude ale jde mi o to abych nemusela na kyretáž 😧

kiki1912
25. čer 2019

@piedra u mě srdíčko bylo vidět už v 6 týdnu.Takže záleží jakou má dr techniku a jak je malý velký

jackulina
28. čer 2019

ahojky tak od pondělka pořád krvácím jdou že mě i kusy takže mi je jasný že je to samovolný potrat k Dr jdu 4.7 na ultrazvuku mimi už tam nebude to mi je jasný jen doufám že nebudu muset na vyčištění ale chtěla jsem se zeptat měli jste bolesti já velké ale dnes je to 5 den jak dlouho jste měli bolesti a krvaceli jste díky za info

kiki1912
Autor odpověď smazal
Zobraz
astyna88
28. čer 2019

@jackulina
Ranny potrat je casto jako opozdena bolestivejsi menzes...

jackulina
29. čer 2019

za jak dlouho jste se snažili o miminko po samovolném potratu

Sem začni psát odpověď...

Odešli