Malé 3mm "nic"

widowblack
10. čer 2019
Tak podle výpočtu MS jsem 5tt a pan doktor mi dnes ukázal malé 3 mm "nic" s tím že je tam začínající těhotenství , pozval si mě na kontrolu 28.6. A doporučil mi vitamíny. Poslušně jsem je zakoupila a budem dál čekat co se bude dít . Tak doufám že bude vše v pořádku
andulenka23
11. čer 2019
@widowblack také jsem takhle měla, byla jsem na první kontrole 30.5. (5+1), na UTZ 0.62 cm tečka, další kontrola 20.6., to už budu 8+1 a jsem jako na trní 🤷🏻‍♀️
widowblack
autor
11. čer 2019
@andulenka23 ja jdu na kontrolu az 28.6 Tak se uvidi co se uvidi 😶 drzim palce at to dobre dopadne
jackulina
12. čer 2019
ahojky dnes jsem byla u Dr jsem 6tt a Dr mi řek že ultrazvuk ukazuje že je mimi moc malinké že neodpovídá podle poslední menstruace ta byla 29.4.19 ani srdíčko ještě nešlo vidět máte někdo zkušenosti
makronka222
12. čer 2019
@jackulina muzes mit ovulaci jindy nez v pulce cyklu, tak dite treba neodpovida. Driv jak za 10dni bych na kontrolu nesla
jackulina
12. čer 2019
@makronka222 jdu na kontrolu 4.7 tak doufám že bude vše ok modlím se
kacenka.pospi
12. čer 2019
@jackulina ovulace probehla pozdeji, mela sem to tak s prvnim synem. Ted je mu sest let.
piedra
15. čer 2019
@jackulina mně rovnou řekli, že dříve jak 8tt mě nechtějí vidět. Že tam nic není pořádně vidět a že dělá pak doktor UTZ až v 8tt. Tak čekám. Je to ale boj. Přeci jen je to konec 2 měsíce a já stále nevím, jestli je vše OK. Nemám ani nevolnosti. Jen je mi trochu blivno a motá se mi hlava. Je to podobné kocovině. Kde je jediná změna, tak jsou prsa. Bolí a rostou.
widowblack
autor
15. čer 2019
@piedra jo prsa , ty mě bolí jak blázen , trochu mi i tvrdnou až je musim každý večer rozmasírovat 😏
jackulina
15. čer 2019
@piedra prsa mě nebolí ale divně.mi je a bolí mě břicho jako kdybych to měla dostat tak musím doufat že bude vše ok taky se drž 😊
nikolkatlusta
Včera ve 12:18
Ahoj 🕊😇
Jsem 15den těhotná a miminko má 5mm.
Na kontrolu jdu začátkem července. 🙂
Těším se...

Sem začni psát odpověď...

Odešli