Malé 3mm "nic"

widowblack
10. čer 2019

Tak podle výpočtu MS jsem 5tt a pan doktor mi dnes ukázal malé 3 mm "nic" s tím že je tam začínající těhotenství , pozval si mě na kontrolu 28.6. A doporučil mi vitamíny. Poslušně jsem je zakoupila a budem dál čekat co se bude dít . Tak doufám že bude vše v pořádku

astyna88
29. čer 2019

@jackulina

To by ti mel rici doktor, nekdo po jedne ms nekomu reknou az po ctvrt roce...

astyna88
29. čer 2019

@widowblack

Jak jsi dopadla?

widowblack
autor
29. čer 2019

@astyna88 velikost pdpovídá 7+2tt ( podke ms ny mělo být 7+5tt ) rozdíl 3 dny mě netrápí 😉 u prvního těhu sem mela rozdil 5 dnů . ❤️ Tluče a za 2 týdny jdu na krev a pak se uvidí 😉

jackulina
4. črc 2019

tak se mi to dnes potvrdilo SP ale jsem ráda že nemusím do nemocnice a o mimi se můžeme snažit znovu po menstruaci tak doufám že se zadaři co nejdřív

widowblack
autor
4. črc 2019

@jackulina přeji hodně štěstí

piedra
5. črc 2019

@jackulina to mně moc mrzí. Hlavně ale, že ty jsi zdravá a můžete se pokoušet o fazolku. Držím palečky.

jackulina
10. črc 2019

@piedra děkuji snad se dočkáme

jackulina
31. srp 2019

ahojky holky můžu se zeptat asi už jsem praštěná vidíte ducha nebo si to jen namlouvám teď když se podívám znovu je to tak víc jak pět minut tak druhá čárka jde vidět pekne.Driv když jsem si dělávala test tak nebyla druhá čárka vidět ani po deseti minutách

chicky1j2
31. srp 2019

@jackulina já tam ducha vidím. Takhle vypadal můj test ze začátku a tehu jsem byla 😊

jackulina
3. zář 2019

@chicky1j2 ahojky chtěla jsem se zeptat za jak dlouho jsi si dělala nový těhu test já ho zkusila dnes večer a nic moc já ducha vidím ale můj ne tak nevím zkusím ho ještě ráno ale mám obavy😞

jackulina
4. zář 2019

ahojky omlouvám se že jsem otravná ráno jsem si opět dělala test já tam vidím dvě čárky myslím si že je brzo teoreticky jsem 4+5tt tak pevně věřím že tam fazolka je😊

mamal34
4. zář 2019

@jackulina no podle mě už to není jen duch 😍

chicky1j2
4. zář 2019

@jackulina silna čárka jako hodne jako kontrolní byla snad az po 14 dnech. Ja byla prastena a delala si test snad co tri dny, carka postupně byla silnejsi. Doktorka me objednala snad az za mesic. Ze driv to nema cenu, ze bych se jen stresovala 😊 podle me to vypada velice dobre a brzy se budete moct radovat. Hodne stesti 😊

jackulina
4. zář 2019

@chicky1j2 děkuju snad máš pravdu😊

jackulina
6. zář 2019

ahojky tak už druhou čárku viděl můj v pondělí se objednám k Dr a uvidíme kdy mě objedná jen se modlím ať je vše ok😊

chicky1j2
7. zář 2019

@jackulina tak ta uz je krasna to uz je jasný 😊 držím palce. A k doktorce bych moc nespechala pokud ti není špatně nebo neboli neco. Tak klidne az 8-9 tt. Pac jít dřív nemusi být vidět srdíčko a pak je opet mozny i zbytecny stress 😊 lepsi jit pozdeji at uz je videt to co ma 😊jinak hodne stesti drzim palce ✊

jackulina
11. zář 2019

tak jsem byla u Dr bolel mě spodek dost těhu se potvrdilo ale podle Dr ještě malé srdíčko tam nebylo podle něj kolem čtvrtého týdne přitom mě to vychází podle těhu kalkulačky 5+6 tak mě předepsal utrogestan a 7.10 kontrola tak doufám že se fazolka udrží 😊

jackulina
11. říj 2019

zdravím kamarádka dala dceři 14 dní kapky do pusinky kanavit má dávat jednu kapku týdně ale jak to naklonila tak ji nateklo víc do pusinky může se jí něco stát malé

svntvt
11. říj 2019

@jackulina co ctu tak hlavne "Kanavit podáváme s trochou mateřského mléka na kávové lžičce. Nikdy nekapeme přímo do úst.", to by se ji pak nestalo. Jinak existuje toxikologicka linka, kde se clovek muze informovat, zda je to ok nebo ne. Osobně nevim, kanavit jsem nedávala.

jackulina
11. říj 2019

@svntvt tak si volala do nemocnice a říkali to bude dobrý ale má ji hlídat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru