Malý plod v 7. tt bez srdeční akce. Myslíte, že to dopadne dobře?

21. zář 2022

Ahojte, prosím, máte některá zkušenost s neodpovídající velikostí plodu na začátku těhotenství? Dle menstruace jsem 6+2 a na ultrazvuku doktorka naměřila CLR 1,93 mm a (zatím přesvědčivě nevidí srdeční akci). Když jsem koukala, tak velikostí plod odpovídá 5-6tt. Myslíte, že tohle může dopadnout dobře? Jsem měsíc po SP, takže si umíte představit, jak psychika pracuje 😞

lencaa11
21. zář 2022

Může to bejt mladší těhotenství ještě bych 14 + - počkala a uvidíte vždy je to 50/50 držím palce ☘️☘️

kitycat
21. zář 2022

Tiez som bola v 7tt na ultrazvuk.

Nieco tam bolo, ale iba cmuha. Kontrola o 2 tyzdne uz potvrdila aj akciu srdiecka, ktore som ja teda nevidela. A na Vianoce sme traja.

journals
21. zář 2022

Jak muzes byt mesic po potratu kdyz jsi v sedmem tydnu? 🤔

autor
21. zář 2022

@journals omlouvám se, blbě jsem to napsala- SP byl začátkem srpna…

autor
21. zář 2022

@kitycat a taktéž jste měla tak malé CLR?

asutak
22. zář 2022

Taky jsme byla u doktorky v 6+3 a nic nebylo vidět, za 14 dní kontrola, což bude v pondělí, tak sem zvědavá, zda bude vše v pořádku a bude bít srdíčko.

veronikacv
22. zář 2022

Je brzy, schvalne jsem ted koukla na synovo prvni ultrazvuky.. 6+2 byl videt jen jako bublinka bez srdicka, o dva tydny pozdeji uz krasne bylo videt vsechno. U prvniho syna jsem mela o 14 dni mladsi tehotenstvi nez se pocitalo s MS. Ovulaci ani nic jsem neresila. Byla proste pozdeji. Tam jsme cekali na srdicko o ty dva tydny dele. Ale oba jsou naprosto v poradku 🙂

carameels
22. zář 2022

U mě bylo srdíčko vidět 6+1 a 5+6 (čekám dvojčata). Byla krásně zřetelná, u obou. Ale je možné, že je to jen mladší těhotenství. Příště by to jít už vidět mělo.

kitycat
22. zář 2022

Neviem, coho to je skratka 🤔

chlapecektehu
22. zář 2022

Měla jsem to stejně skončilo to revizí v 7tt
Držím palce ať ti to dopadne dobře

autor
29. zář 2022

@asutak a jak to dopadlo? Mě kontrola teprve čeká

asutak
30. zář 2022

Joo byla fazolka o velikosti 13mm a srdíčko bilo. Čekání se vyplatilo. 😍

autor
4. říj 2022

@asutak tak to moc gratuluji 😍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru