Mám být v 10tt, UTZ odpovídá o měsíc mladšímu těhotenství

hamsule
23. pro 2015

Ahoj holky,
včera jsem byla na gyndě. Podle poslední menstruace bych měla být 10. tt. Bohužel však Dr. říkal, že podle ultrazvuku to vypadá na těhotenství o měsíc mladší. Což mně se jeví jako blbost. Jelikož už měsíc vím, že jsem těhotná, kdy jsem měla průkazný těhotenský test a dva týdny předtím jsem už registrovala bolest v podbříšku a bolest v prsou. Na ultrazvuku by měl být vidět už plod, zatím tam byl jen takový ten žloutkový váček. Máte s tím některá zkušenost? Nemůže to být zkrátka to, že se plod nevyvíjí, tak jak by měl být......? Docela mne i začíná pobolívat v podbřišku, místy takové nepříjemné píchání...... tak nevím....

lucykal
26. pro 2015

@mogwaika to je super, že takhle dlouho vydržela. Já do 16 týdne krvácela od 26 týdne zkrácený a měkký čípek od 30. týdne zhoršující průtoky postupně snad všeho. 33+3 praskla plodovýá voda a po půlnoci akutní sekcí se narodila naše mrńavá statečná. Jak se povedlo takhle malinkou donosit dlouho?

hamsule
autor
26. pro 2015

@mogwaika No, ono už opravdu není, co UTZ potvrzovat. Na štědrý den jsem potratila. Takže už půjdu jen na kontrolu, zda se děloha sama dobře vyčistila....

mogwaika
26. pro 2015

@hamsule a je to Tvůj pocit nebo potvrzený Dr.? Já si byla 100% jistá, že jsem potratila a byl to "jen" hematom na děloze

mogwaika
26. pro 2015

@lucykal mě odešla 31tt hlenová zátka, otevřená jsem byla na dva prsty, čípek zašlý. Ležela jsem a čekala, nic jiného se nedalo dělat. A povedlo se 🙂 Ale měla jsem obrovské štěstí 🙂

hamsule
autor
26. pro 2015

@mogwaika Vyšlo ven všechno, včetně gestačního váčku, toho z čeho vzniká placenta..... docela velké bolesti, kdy se děloha snažila z těla vše vypudit.... Jsem si tím 100 % jistá. Krvácení jsem měla u prvního těhotenství (chlapeček 5 let) a to bylo úplně o něčem jiném.....

mogwaika
26. pro 2015

@hamsule tak to mě mrzí... Dej vědět po kontrole, ale držím pěsti 🙂 Btw, měla jsem pocit, že vyvrhnu i žaludek, ale malá se udržela. Uvidíš po kontrole...

lucykal
26. pro 2015

@hamsule ze mě vypadl obrovský kus tkáně a i přesto jsem byla těhotná. Chystááš je k dr?

kamikz
27. pro 2015

@hamsule to me moc mrzi! Prosla jsem si na Stedry den temer tim samym, s tim rozdilem,ze jsem spinila a trochu krvacela,doktor na pohotovosti mi sdelil (a to me videl poprve),ze asi potratim a poslal me domu.. nastesti to zatim ustalo,tak doufame a zitra nam povi.. ale naprosto s tebou soucitim a drzim palce pri zotavovani!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru