Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mám skoro všechny příznaky těhotenství, začínající 4 týden, jen těhotenský test zatím 1 čárka.

barcnka
22. bře 2020

Kdy vám test ukázal své carky ??? ano zatím bez zkušeností a než děti tak bych ráda o tady..

a prsa dost pálí,stipou i boli , mega chutě , mastnejsi vlasy, Akne do jindy nemivam, zácpa , zimnice nebo jindy větší teplo ...nálady různé , hůř spím a ráno brzo vstávám ....horší únava ..

Doufám že to je těhotenství ..

jjasmina
22. bře 2020

Mě to ukázal test tři dny před ms , příznaky jsem na sobě pozorovala až skoro v 10tt

barcnka
autor
22. bře 2020

@jjasmina no mě má začít menstruace v úterý ..ale dneska test zatím 1carka pokud tam nebyl duch aniž bych si všimla ,😉

jjasmina
22. bře 2020

@barcnka jakej test ste použila? i to hraje kolikrát roli

loylii
22. bře 2020

@barcnka 3 dny před MS mi vyšel papírový test Livsane a digitální taky. Příznaky by odpovídaly

barcnka
autor
22. bře 2020

@jjasmina máma test

barcnka
autor
22. bře 2020

@loylii ten nemam.jen doma mamatest tak nevím jestli je dobrý nebo sehnat nějaký jiný radši..

jjasmina
22. bře 2020

@barcnka Ten jsem měla taky, no zkuste vydržet do uterý a uvidíte, já měla pozitivni test tři dny před ms už takto

barcnka
autor
22. bře 2020

@jjasmina dobře..děkuji no tak snad to vydržím ty bradavky bolavé štiplavé jsem nikdy v životě neměla noo((

slunickova
22. bře 2020

Me ukazal uz tyden pred ms a 2dny pred ms takhle

barcnka
autor
22. bře 2020

@slunickova no uvidíme nebo půjdu zpátky do sáčku zkontrolovat test v Poličce dává mi brouka do hlavy 🤔

jjasmina
22. bře 2020

@barcnka mě třeba prsa nebolela vůbec

barcnka
autor
22. bře 2020

@jjasmina aha..no každý to má asi jiné ty příznaky ...

czmony
22. bře 2020

Já měla příznaky taky asi týden před ms, bolely mě prsa a byly takové citlivější, ale pořád sem si říkala, že těhotná nejsem😁 pak sem nakonec 3 dny před ms udělala test a byl jasně pozitivní 😊 krásné dvě čárky a pak sem mela další příznaky od 6tt a pak už to bylo jasné i z ultrazvuku 😊. Tak držím palce, aby ti to vyšlo jak si přeješ 🍀

barcnka
autor
22. bře 2020

@czmony děkuji ..moc si to preji...abych měla to jediné co mi chybí ..miminko ..

kuttu
22. bře 2020

@barcnka Příznaky těhotenství zpusobuje vysoká hladina HCG,pokud mas test negativni,neznamená to,ze jeste nemůže být pozitivni,proto se ma testovat az kdyz neprijde MS,tim padem ty příznaky nejsou z HCG,ale může se jednat o PMS
..ja měla pozitivni test v den MS a příznaky od cca 7 - 8 tt

barcnka
autor
22. bře 2020

@kuttu dobře

děkuji za reakci....a odpověď

lachtanice86
22. bře 2020

@barcnka viditelnou druhou čárku jsem videla 5dnu pred ms. Příznaky až nekdy v 8tt

adelafri
22. bře 2020

@barcnka já bych se až tak moc nesledovala, já to poznala podle prsou které mě začali hodně bolet v den, kdy měla přijít MS a pozitivní test (duch) byl 33DC a pak jsem testovala 35DC a to už byla silná druhá čárka 🙂

i_vet2
22. bře 2020

Já měla mini ducha 4 dny před MS, pak sílil a v den očekávané MS byli opravdu viditelné dvě čárky! 🙂 tak držím palce 🍀

klllarinka01
22. bře 2020

Ja priznaky nemela vubec. Zjistila jsem to az v 6tt. 🙂 Takze bych se podle priznaku asi uplne neridila. Snad to ale klapne a test ukaze 2 carky, drzim palce

barcnka
autor
22. bře 2020

@i_vet2 děkuji moc

barcnka
autor
22. bře 2020

@klllarinka01 děkuji

1993sandra1993
22. bře 2020

Me boleli prsa tři dny před ocekavanou menstruaci ale dve čárky se ukazali az 10 dni po 1dnu od zpozdeni 🙂 držím palce

michaela10s
23. bře 2020

@barcnka Ahoj, dělala sem si test 3 dny po opoždění..
.. cítila sem se jiná.. Cca 2-3 dny před MS jsem měla citlivější prsa, v práci sem byla celkem dost unavená, i když jsem měla normálně naspáno 😅 Nálady sem taky měla slušné 😆 chvíli hodná chvíli zlá 😀
Teď mám šíleně bolestivý prsa, Těhu už mám potvrzené. 6+5tt
Tak přeji hodně štěstí 🍀🍀

syslounek
23. bře 2020

Jak bylo psáno výše, příznaky bych se neřídila. Když jsem se snažila otěhotnět, tak jsem při každém delším cyklu byla unavená, měla citlivé bradavky a nevolnosti (cyklus nepravidelný). A nic. Opravdové těhotenství jsem zjistila až 7tt, bez příznaků, jen ms nechtěla stále přijít. Jinak držím palce, ať to vyjde.

barcnka
autor
23. bře 2020

@michaela10s děkuji

agony28
25. bře 2020

Já měla test pozitivní až ted 4dny po vynechani

baraskaska
25. bře 2020

Ja mela priznaky cca 7dpo a dokonce u obou tehotenstvi jiz 7 dpo duch ale pak treba 9dpo snehobilo a az v den ms jasna carka. U prvni dcery me zacala bolet prsa u druhe silene pichat v podbrisku. Byla jsem si jista ze to neni normalni takze jsem jen cekala na chvili kdy si to potvrdim 😀

barcnka
autor
26. bře 2020

@baraskaska děkuj za odpověď ..

Sem začni psát odpověď...

Odešli