Používáme cookies. Více informací zde. OK

Mám strach, že těhotenství nedopadne dobře 😞

dadanana
1. bře 2015
Poslední dny už mi nění vůbec špatně, mě teda nebylo ani předtím nějak extra zle, ale občas jo, a furt sme měla chutě. Teď mám taky furt hlad, ale ne tak jak předtím.. pobolivalo mě občas předtím v podbříšku, a teď mě tam jen občas píchne 😞 na kontrole jsem byla 17,1. podle menstruace jsem měla byýt v 8 tt, ale byla jsme 6+5.. a ted mám takový divný pocit, bude vše v pohodě?😞
ronyx
1. bře 2015
@dadanana Tohle jsou pocity a situace,kterými si prošla snad každá z nás. Je naprosto normální,že se bojíš,ale taky je naprosto normální,že příznaky třeba slábnou.Na začátku těhu jsem měla dny kdy mě bolelo břicho,pnula prsa a snědla bych snad vše na co bych přišla.A pak byly dny,kdy jsem se cítila naprosto netěhotně a říkala si,sakryš doufám,že je vše ok. Pokud nekrvácíš a nemáš hodně bolestivé křeče v podbřišku,tak se opravdu nemusíš ničeho bát.Vše co popisuješ je naprosto normální 😉
adji
1. bře 2015
Ahoj, všecko bude určitě v pořádku. Občasný píchnutí, nebo pobolívání podbříšku Tě bude doprovázet celé těhotenství 🙂 Aspoň víš, že se něco s Tvým tělem děje. Kdybys měla velké obavy, tak radši zavolej na svojí gyndu. Přeji hezké těhotenství 🙂
ronyx
1. bře 2015
@dadanana Pokud tě strach přecházet nebude a víš,že bys stresovala celé těhotenství od kontroly ke kontrole pořiď si Angelsounds. Uslyšíš srdíčko a budeš klidná.Já jsem teď ve 14 tt,takže pohyby ještě nemám.Tak si občas lehnu a poslouchám broučka a věř mi,že to zabírá.Jsem naprosto klidná a v pohodě 🙂 Dřív jsem si taky denně říkala,ať už je den kontroly ať vím,že je vše ok 🙂
dadanana
autor
1. bře 2015
Dekuji moc za uklidnění, nekrvacim a nic tak snad je opravdu vše v pořádku 😊
hanih
1. bře 2015
Ahoj, mě se zdá, že se spíš jen moc sleduješ... To, co tu popisuješ, mi nezní jako že by bylo něco špatně. Každá má ty těhotenské příznaky jiné - někomu je blbě jen na začátku, někomu zas později, někomu vůbec a někomu pořád, chutě jsou taky různé a bolesti v podbřišku zrovna tak. Jestli se potřebuješ uklidnit, že je opravdu vše v pořádku, zkus příští týden zajít k doktorovi, ale z toho, co píšeš, se mi nezdá, že by byl problém. Jinak to, že bys měla být v osmém týdnu a podle ultrazvuku jsi v sedmém si myslím, že taky není problém, ten přístroj to obvykle nezměří úplně přesně...
peroli
1. bře 2015
@dadanana Je to blbý pocit, vím, znám to ale věř že já ani u 4-ho dítěte nebyla v klidu... dokonce jsem si nakonec objednala z Číny Angelsounds o kterém píše @ronyx a párkrát, když jsem dostala strach ho i použila a hodně mi to pomohlo.. nepoužívala jsem ho moc často, to se prý nemá ale i těch pár poslechů mě uklidnilo.. počkej si na další kontrolu a věř že vše bude ok.. 😉 jsi těhotná poprvé a to tělo si na to teprve zvyká, proto se tomu říká jiný stav.. je to občas jak na houpačce.. chvíli je ti skvěle, chvíli je ti zle a chvíli je ti divně.. to je ale normální.. 😉 já to měla úplně stejně u všech těhotenství.. 😉 hlavně buď v klidu, šetři se a nepřepínej se 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli